Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Valaki tud segíteni? .

Valaki tud segíteni? .

Figyelt kérdés
Az unoka tesómmal van mikor jóba de van mikor rosszba vagyunk.A dolog ott kezdődött hogy amikor kicsik voltunk nem tudom miért de meghuztam a haját meg ilyenek.De szerintem ez természetes mert amikor kicsik vagyunk nem tudujuk mit csinálunk.És most mindig azzal jön hogy én sohase hagyom békén meg amikor kicsik voltunk akkor se hagytam békén.-.-" és nagyon idegesít hogy ezt mindenkinek elmondja és utána odajönnek hogy 'Úr istenem mennyire egy bunkó gyerek"Pedig ő sem egy ártatlan bárány.De amit én mondok azt már senki se hiszi el.ÉS már egy csomószor bocsánatot kértem.

2014. júl. 30. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavarja, hogy nem hagyod békén? Akkor hagyd békén, ennyi. Majd keresni fog, amikor megunja a dolgot.
2014. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő NEM HAGY BÉKÉN ezzel
2014. júl. 30. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hagy békén azzal, hogy nem hagyod békén? Akkor küld el, ne lógjon rajtad, ha zavarja, hogy ott vagy.
2014. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem! ő nem hagy békén hogy kicsikorunkban huzgáltam a haját
2014. júl. 30. 15:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Érted?
2014. júl. 30. 20:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!