Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Titeket nem zavarna, a párotok...

Titeket nem zavarna, a párotok testvére nem kínálna meg a nasijából?

Figyelt kérdés
Részletesen: egy házban lakok én és a párom,anyukájával és testvérével.Akárhányszpr veszünk valami édességet,legyen az táblacsiki vagy vödrös nápolyi stb.,párom mindig mondja,h ne csak mi együk meg,adjukn a tesójának,anyukájának,ez így okés is,így helyes!De!Amikor a tesója vesz magának valami nasit,ő még csak meg sem kérdezné,illendőségből sem,hogy nem e kérünk esetleg belőle??Ez kicsit rosszul esik!
2014. aug. 8. 11:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a tesó?
2014. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
hat nem illedelmes hogy nem kinal meg. a sogorom mindig megkinalt akkarmilye volt es en szegyelnem az o helyebe hogy ne adjak
2014. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Különösebben nem zavarna, ha kell akkor megvenném magamnak, de elkönyvelném, hogy milyen illemtudatlan.
2014. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem..

De valószínűleg én sem kínálgatnám...

2014. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
61%
Ez apróság. Nem éri meg foglalkozni vele.
2014. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát már elég nagy a sógorom,30 éves!
2014. aug. 8. 11:32
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Eléggé önző ember lehet. Említetted már neki, hogy ez rosszul esik neked?
2014. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Már gondolkoztam azon,hogy szépen szóvá teszem,h nem megbántásból,de sosem kínálsz meg semmivel,akkor ő se várja eél tőlem ezt
2014. aug. 8. 11:34
 9/22 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Nálunk mindenki saját magának veszi a dolgot. Mármint persze, családi kasszából, de úgy, hogy "ez akkor az enyém". Egyrészt, mert mindenki mást szeret, másrészt, hogy elkerüljük az ilyen félreértéseket. Én csokim van, meg te csokid.

Persze, ha kap a család együtt valamit, akkor azt elosztjuk, de amúgy nálunk ez nem így megy.

Ha viszont nálatok igen, akkor szóljatok neki. Vagy kérjétek meg szépen, hogy kínáljon meg titeket. Nem tudom elképzelni, hogy valaki kérésre se adjon a nasiból, amit eszik. Főleg, ha az elvileg családi.

2014. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is mindenkinek megvan a saját nasija a családban, amit magunknak veszünk.

Igaz, javarészt mindenki mást szeret.

Nem kínálgatjuk egymást nyakra-főre, főleg ha mondjuk étcsokit eszem, és tudom, hogy tesóm nem is szereti az étcsokit.

Egymásét sem eszük meg, ha valaki valamit megkíván, megkérdezi a másikat, hogy vehet-e belőle.


Ha olyat kapok, amit nem szeretek, akkor odaadom annak, akiről tudom, hogy megeszi.


Ha párod tesója nem kínál meg, akkor te se tedd. Mellesleg párod erre mit mond?

2014. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!