Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért írja a párom testvére...

Miért írja a párom testvére nekem köszönetképpen azt, hogy "nagyon imádlak, drága vagy, köszönöm"? Ő fiú, én lány vagyok, és annyira közeli barátok sem vagyunk! Soha nem írt még ilyet!

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nagyon örül, kedves akart lenni és kicsit eltúlozta. Ne spilázd túl.
2014. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ebben semmi

én is szoktam ilyet mondani, nem olyan nagyon közeli ismerősöknek is, ha nagyon örülök valaminek, pl. segítettek valamiben

2014. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez csak frázis amit akkor használ, ha valaminek örül..

semmi hátsó gondolat nincs benne.


nekem anyukám női munkatársa írta ezt, mert segítettem neki anyukám ajándékában, én is nő vagyok..

2014. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
nekem meg miért írta az egyik tanárom, hogy istennő vagyok, amikor kölcsöadtam neki egy könyvet?
2014. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon örült annak a dolognak, amit tőled kapott, vagy amiben segítettél neki, ezért áradozik. Ezt sokan mondják köszönetképp, ezerszer hallottam már.
2014. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Most tulajdonképpen mit szeretnél olvasni? Hogy oda van érted ő is, az egész család is és minden férfi is?


Jaj, csak írta, megköszönt valamit, nyilván te is egy kedves gesztust tettél felé. Azért ez nem túl bonyolult!

2014. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy milyen ártatlan gesztusokat tudnak az emberek félreértelmezni és mindenfélét belemagyarázni.
2014. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez azt jelenti, hogy neked tetszik a fiú.

Ez csak egy köszönet.

De ha te ennyit látsz benne, vagy szeretnél látni, akkor te szeretnéd, hogy több legyen.

2014. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek igaza van, de #6 és #8 viszi a pálmát!
2014. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos halálosan szerelmes beléd, és nem csak ő, a szomszád is, a tanárod is, az apjuk is, és az egész világ!
2014. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!