Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha a nagymamám testvérének a...

Ha a nagymamám testvérének a fia anyukám unokatestvére, de fiatalabb nálam akkor az nekem kim? Unokanagyöcsém? Tudom hülye kérdés, de ilyenről még nem hallottam.

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi nagybácsinak illetve nagynéninek szoktuk őket hívni.Ilyen helyzetben viszont nem tudom.
2014. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hány éves igen az.
2014. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Nálunk is van egy ilyen a családban, és igen, nagybácsi/nagynéni. Mindegy, h fiatalabb.
2014. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyukád unokatesója..

Mi unokatesónak szoktuk hívni, de ez enm elyes, csak egyszerűbb.

Nálunk is hasonló felállás van, apu unokatesói velem korabeliek, vag1-2 évve idősebbek, van belőlük 7 aki ilyen korű, apu az ő szüleikkel nőtt fel. Nagymamámnak van olyan testvére, aki az apukám nővérétől1 évvel idősebb csak.

2014. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyum öccse huszonegy évvel fiatalabb nála, így velem egyidős, mégis a nagybátyám. Az egy dolog, hogy nem emlegetem így, de attól még az. Ez nem korfüggő. :)
2014. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Kérem, segítsenek megoldani a problémámat! Néhány évvel ezelőtt találkoztam egy fiatal özveggyel, akinek volt egy felnőtt lánya, aki így az én mostohalányom lett. Később az apám elvette a mostohalányom. Így a mostohalányomból a mostohaanyám és így lettem egyúttal az apám apósa, és a mostohaanyám mostohaapja. Tehát a feleségem lett a az anyósa az apósának. Utána a feleségem lánya, az én mostohaanyám, szült egy fiút. Ez a fiú lett az én féltestvérem, mert ő az apám fia volt, de egyúttal az én feleségem lányának volt a fia, ami miatt ő lett a feleségem unokája. Így lettem a féltestvérem mostohanagyapja. De ez az egész mind semmi volt, ameddig a feleségemnek és nekem, nem született egy fiunk. Most féltestvére a fiamnak a mostohaanyám. Sőt az apám sógora a fiamnak, aki egyébként az unokája. A fiam mostohatestvére az apám felesége, aki a mostohanagyanyja is. Én vagyok a mostohaanyám sógora, a feleségem a saját gyerekének a nagynénje, a fiam az apám unokaöccse és én vagyok a saját nagyapám."
2014. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!