Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy segithetnek az unokatesom...

Hogy segithetnek az unokatesomnak?

Figyelt kérdés
Mindig teljesen atlagos kapcsolatunk volt,de evekig nem lattam, most viszont nagyon megesett rajta a szivem. Jo ha 50kilo megvan az egesz no, egyebkent 23 eves es orvosnak tanul, igy meg ijesztobb,hogy kb 16nak nez ki. Alapbol kedves csaj, szep is, meg sincs senkije, nagyjabol mindenki meghalt a csaladjabol, engem meg anyut leszamitva es mi se vagyunk kozel rokonok. Nem jar sehova csak tanul meg dolgozik, alig alszik, ha veletlen tudok vele beszelgetni,volt, hogy szoszerint ulve elaludt. Senkinek nem beszel magarol, erzelmeket is alig mutat ki. Nem iszik alkoholt,nem dohanyzik ez oke,de tudom, hogy imadja az edesseget, azt se vesz. Olyan szinten sporol, hogy mikor megkerdeztem miert nincs vaj a kenyeren,azt mondta, mert azt tudja nelkulozni, inkabb egy kis sajtot vesz ra, mert az jobban kell a szervezetnek. Ertem, hogy nincs ki tamogassa es nagyon nehez neki, de nem tudom ennek mi lesz a kovetkezmenye. Amennyire lehetseges es latom probal egeszsegesen elni, de felek, hogy bezakkan, hogy ennyire mindent megvon magatol. Es nem az van, hogy 1-2 hetig vagy honapig, allitasa szerint mar evek ota igy el.
2014. dec. 7. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Egy orvostanhallgató 25 órát tanul a 24-ből. PErsze, hogy nincs senkije, szegénynek. Azért (is) spórol, mert a mai ingyenes felsőoktatás minden, csak nem ingyenes, és el kell tudnia tartania magát, ha nincs senkije,akkor meg pláne. Ennek az lesz a következménye, hogy kizsákmányolja a szervezetét, odavágja a köv. 5-6-x évét, majd elvégzi az orvosit, orvos lesz, és üveges tekintettel mondja az sztk-ban, hogy jöhet a következő. Ledolgozik benne 20 évet, aztán mire lenne annyi fizuja, hogy tudja élvezni is, amije van, annyira ki lesz égve, hogy már késő. Eü-ben tanultam és dolgoztam, sikítva menekülök belőle, mert nem akarok oda jutni, mint azok, akiket láttam, akikkel találkoztam. Imádkozom érte, hogy ő legyen a ritka kivétel!
2014. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vaj egyaltaln nem szukseges, sajt egeszsegesebb. Sokan vannak 50kg es az alatt, ilyen a felepitesuk. Nem ijeszto egyaltalan ha valaki 16 nez ki. Majd 20 ev mulva te is rajosz, sot orulnel is neki. Azert mert imadja az edesseget, nem kell, hogy vegyen, tudja, hogy nem egeszseges. Amiket leirtal, az nem nelkulozes, hanem egeszseges eletmod. Az elobb bezakkan aki alkoholista, ugra-bugra. Ha akarsz, vegyel neki egy doboz bonbont.
2014. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. En felpontoztalak, nem tudom kipontozott le..vagy kik..


Nem azt mondom, hogy naponta egyen edesseget, de az nektek normalis, hogy valaki evek ota csak dolgozik (elado), es tanul, alig alszik, sose vesz semmit ami tetszik neki vagy amit megkivan? Mondjuk nem vagyok vele mindig, de mikor rakerdeztem ezt mondta es hiheto. Es nem ugy 50kilo, hogy egeszsegesnek nez ki, gyakorlatilag hasa nem az, hogy kicsi, hanem kb nincs, es minden egyes csontja lathato! Sose volt tulsulyos, de regen egeszsegesnek nezett ki.

2014. dec. 7. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!