Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SOS! Hogyan segíthetnék az...

SOS! Hogyan segíthetnék az unokatesómnak?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm a lelki társam. Imádom őt. Pici korunk óta a legjobb barátnők vagyunk, együtt nőttünk fel, mindig ott voltunk egymásnak a bajban. Ő most 17 éves. Az apja meghalt az anyja meg egy alkoholista kurv@ és akkor még szépen fogalmaztam...! A szintén iszákos nagymamánk nevelte fel. 13-14 éves volt mikor elkezdett cigizni, iszogatni, bulizni és persze pasizni. Teltebb alkatú így soha nem talált normális pasit mindig is egyéjszakás kalandjai voltak már ilyen fiatalon. Aztán 15 évesen összejött egy 30éves pasival akinek kezdetben a szeretője volt, majd összejöttek. Együtt is laktak. Majd 6 hónapja voltak együtt mikor kiderült hogy terhes és a pasi lelépett. Azóta nem láttuk. Elvetette a babát. Majd 16éves összejött még egy 30körüli pasival akinek szintén szeretője volt, majd oda költözött hozzá. A pasi 5 hónap után szintén lelépett az előzőhöz hasonlóan a volt asszonyához és unokatesóm egyedül maradt megint terhesen..! Kiborultunk, meg is kapta a magáét! Szintén elvetette. (a családban sosem volt probléma ha idősebb a pasi csak azt néztük jól bánik e vele) Aztán most 5 hónapja kifogott egy 38 éves pasit. Tudtuk, hogy ez a korkülönbség már nagy, de hihetetlenül jól bánt/bánik unokatesómmal. 4 hónapja a pasi házában élnek. Szép háza van a pasinak, kocsija van és olyan visszafogott, tisztelettudó és rendes az a pasi, hogy nem akartam elhinni, hogy ilyen létezik és az uncsim kifogta magának. Mindent meg ad neki a pasi, jól bánik vele, számíthat rá a család is szereti. De a pasinak amúgy már van 1 volt felesége és 2 gyermeke 1 lány és 1 fiú. Tudtuk, hogy valami gubanc volt, és rendőrségi ügy is van de a pasi mindig azt mondta ne foglalkozzunk vele csak a volt asszonya kavar. Ma reggel a pasi elment dolgozni kocsival (amúgy nincs jogsija, azt mondta elvették tőle, de már nyáron mehetett volna érte...nem is értettük miért nem ment el eddig érte hiszen folyamatosan jogsi nélkül furikázik) Majd uncsim otthon maradt egyedül a házban. Ma reggel a nyomozók ébresztették és elmondták uncsimnak, hogy nincs jogsija még mindig, és hogy már ült börtönben is, és a mostani nyomozás amire beakarták idézni de ugye nem volt otthon, az azzal kapcsolatos, hogy az ő kislányát 1 évvel ezelőtt (akkor volt a lány 9éves) molesztálta fürdés közben, alúról simogatta a lányt. A kislány elmondta az anyjának, aztán a pasi meg is verte az asszonyt és lényegében ezért váltak el. Az orvos azt mondta nemi erőszak nem történt, de a pszichológus szerint valami akkor is történt mert látja a kislányon. Uncsimat lesokkolta a hír, nem tudja most mit csináljon, hogy beszéljen vele, igaz e (de úgyis tagadná) fél nehogy eldurvuljon a helyzet, viszont szerelmes és nem hagyná ott...! Féltem nehogy baja essen, soha nem gondolnám a pasiról, hogy ilyet tett, de ezt már régebben is híresztelték a városban róla, hogy molesztálta a lányt..! Most mi lesz így? Tényleg a nő hazudozna erről? Vagy hogyan tovább? Fel lehet ezt dogozni, el lehet ezt fogadni és "új" életet kezdeni a pasival? Féltem...! 20/L
2012. nov. 14. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem van alapja azoknak, amiket mondanak a pasiról. Az unokatesódnak kell eldöntenie, hogy elhiszi-e ezeket, és ezek ellenére szereti-e a pasit, megbízik-e benne. Én biztos lelépnék a helyében. Beszélj az uncsitesóddal, hogy ez van, aggódsz érte, ne csináljon hülyeségeket. :/

16/L

2012. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!