Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Illetlenség lenne nem elmenni...

Illetlenség lenne nem elmenni a temetésre?

Figyelt kérdés
Párom kis unokaöccsét ma temetik. Bár szabadságot vettem ki, de nincs kedvem elmenniva temetésre. Valahogy meglehet oldani, hogy ne legyen sértődés?
2014. dec. 8. 07:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Meg, ha felmegy a lázad 38 fölé, netán folyamatosan fosol/hánysz. Ha már szabadságon vagy, ezt a gesztust megtehetnéd a párod (és az unokaöccse) felé.
2014. dec. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kedv kérdése,senki nem kedvtelésből megy.Ráadásul a párod unoka öccse,illik ott lenned.
2014. dec. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Direkt a temetés miatt vettem ki mára szabit.
2014. dec. 8. 08:01
 4/19 anonim válasza:
58%
Milyen ember vagy te? Megfordul ilyen a fejedbe egyáltalán?
2014. dec. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Temetésre senki sem szeret járni, de a gesztust meg kell tenni a gyászolók felé szerintem. A párodnak is biztos sokat jelentene, ha ott vagy. Próbálj meg erőt venni magadon és elmenni. :(
2014. dec. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
A párod mellett kéne állnod, a párodat kéne támogatnod.Ha ez a kérdés megfordult a fejedben, akkor nem is szereted a párod.
2014. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De rossz hatással lenne rám, ha meglátnám a kis koporsót.
2014. dec. 8. 08:44
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Csakhogy ez nem rólad szól, hanem arról hogy támogasd a párod.

Én az egész családom eltemettem. Gyűlölöm a temetéseket. De amikor páfom apja halt meg, fel sem merült bennem, hogy ne álljak mellette, és ne nyújtsak neki támaszt.

2014. dec. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem csak síma illetlenség lenne, hanem önzés és gyávaság. Amikor a párodnak támaszra lenne szüksége benned, te akkor is csak önmagaddal foglalkozol?


Ha nem vagy ágyban fekvő súlyos beteg, aki lábra sem tud állni, vagy olyan pszichés gondokkal küszködő ember, aki az ajtóig sem tud elmenni egyedül, akkor szerintem ott a helyed a párod mellett.

2014. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Menj el a temetésre.
2014. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!