Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Fiúk lányok ti hogy vagytok...

Fiúk lányok ti hogy vagytok vele? L

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy rokonok előtt mennyire vagytok szégyenlőssek?Adott esetben ők?:)Kiváncsiságból érdekelne hogy közeli,távoli rokonok előtt mennyire tabu a közs zuhanyzás?fürdésnél ki-be járkálás?öltözködésnél?vetközés stb:)Előre is Köszöntem:)

kort nemet kérnék:)



2014. dec. 28. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi családon belül sem meztelenkedünk, így rokonok előtt is ugyanez a felállás.


42f

2014. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak a párom előtt szoktam meztelenkedni(akkor viszont egy picit sem vagyok szégyenlős).Családtagok előtt is max fehérneműig vetkőzök de akkor valamiért már kellemetlenül érzem magam.20/L
2014. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2014. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A mi családunkban azégyenlősség uralkodik. Nem szeretjük látni azt hogy valaki pucér.


14/F

2014. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

nem vagyunk szégyellősek eggyáltalán 17/F

és te? :D

2014. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nálunk vegyes a dolog. Engem nagyon zavar, de anyós pl első alkalommal félmeztelenkedett a teljes családom (nagyanyám, apám és anyám meg a két tesóm) között. Nálunk ez nem szokás. Zárjuk az ajtót fürdésnél, külön van a klotyó. Kivétel mindenkinél a saját párja, akaivel nyilván nincsenek tabuk a jóízlés határain belül. Értem itt, hogy nem fogom megbámulni trónolás közben.


Távolabbi rokonok előtt nem vetkőzöm. Pont. Egyébként bizonyos barátaim előtt simán, melltartóig-bugyiig.


25n

2014. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én "szűk családi körben" annyira nem vagyok szégyenlős, fehérneműig ha nagyon muszáj levetkőzök előttük, de mondjuk már akkor is kicsit kellemetlenül érzem magam. További rokonok előtt viszont egyáltalán nem "mesztelenkedek". Közeli barátok előtt vagyok talán a legkevésbé szégyenlős, de ebben az esetben is a fehérnemű a maximum.

15/L

2014. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szűk család (tesók és szülők) előtt nem szégyenlősködünk, fehérneműig, egy szál farokban azért nem szoktunk táncot lejteni a szoba közepén. Közös zuhanyzás egyáltalán nincs, az maximum kisgyerekeknél oké, amíg nem tud magától tisztálkodni, egyébként zuhanyzás közben van hogy befutkosunk a fürdőbe ha kell valami, de a kabin miatt úgysem látszik semmi. Ha átlátszó lenne, akkor ez sem lenne.

Rokonok előtt pedig nincs egyáltalán pucérkodás.

(Kicsit off, de például kollégiumban általában nem csinálnak problémát az egymás előtt fehérneműben futkosásból az emberek nemtől függetlenül.)

21/F

2014. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez már az x. kérdés tőled. Nem, normális embereket nem a rokonai izgatják.
2014. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én család előtt vagyok a leggátlásosabb, fehérneműig sem vetkőzöm szívesen, tágabb családi körben meg végképp nem. Strandra se járok. Barátok előtt viszont nem probléma, főleg, hogy általában heti 3-szor vetkőzünk-öltözünk egymás előtt, a tesik miatt. 15/L.
2015. jan. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!