Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Fiúk mennyire vagytok...

Lányok/Fiúk mennyire vagytok szégyenlősek?

Figyelt kérdés
Úgy értem szoktatok meztelenül mutatkozni a szülők előtt?Vagy inkább csak fehérneműben?Amikor a fürdőbe vagytok belehet menni hozzátok?A fürdőbe meztelenül mentek be,és jöttök ki?Testvér előtt is?Kort is kérnék.
2014. nov. 22. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok szégyenlős. Direkt nem mászkálunk egymás előtt meztelenül. De bejöhetnek a fürdőbe, ha épp kell valami, illetve kimegyek a fürdőből meztelenül is, ha épp nem vittem be másik ruhát.
2014. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Hú, én nagyon. Még magamat sem láttam meztelenül. Tisztára prüd vagyok.
2014. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem hinném, hogy nagyon szégyenlős lennék, de itthon nem flangálunk meztelenül, még fehérneműben sem.


A fürdőbe sem megyünk be egymáshoz. Külön WC van. Se be, se ki nem meztelenül megyek zuhanyozni.

EZ szerintem nem szégyenlősségen múlik.


0-40-ig így éltünk, élünk.

2014. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Én sem vagyok szégyenlős, de nem mászkálok meztelenül itthon, és fehérneműben sem. A fürdőszobába sem megyünk be a másikhoz, és ez szerintem sem a szégyenlősségen múlik. Maximum az azonos nemű családtagjaim előtt vetkőzöm le fehérneműre, de az már tényleg a max.


18/L

2014. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Soha nem mászkálunk egy más előtt meztelenül, és a fürdőbe sem megyünk be, ha valaki bent van. Ez nem szégyenlősség, hanem alap kultúra.
2014. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hát tényleg azon múlik melyik családban hogy szokás az ilyesmi.Nálunk senki nem kap agybajt,ha meglátja a másik meztelenül.Mondjuk engem speciel senki nem láthat boxer nélkül,de boxerbe simán el vagyok.A fürdőbe meg bejöhetnek,ha nagyon muszáj a habtól úgysem látnak semmit,de nem is azt nézik.
2014. nov. 22. 21:01
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
én nem vagyok szégyenlős. tesóm előtt is szoktam meztelenül mutatkozni ,sőt van hogy együtt is fürdünk :$
2014. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Volt egy idő hogy egy szál p.csbe mászkáltam fürdés után a szobába aztán hirtelen apám is rászokot XD
2014. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én annyira nem vagyok szégyenlős, hogy ha már az van, miért ne okozhatnánk egymásnak örömet. Legalább a családban marad.
2014. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Én alapvetően nem érzek késztetést arra, hogy a jó korban lévő szüleim meztelen testét bámuljam egész nap :D Arra meg főleg nem hogy a p..csöm lóbáljam előttük.
2014. nov. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!