Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogos, hogy keptelen vagyok...

Jogos, hogy keptelen vagyok rosszul erezni magam e miatt?

Figyelt kérdés
Batyam mar hazas es gyereke is van. A felesege egyszeruen kiallhatatlan miota kiderult, hogy terhes lett. Elotte se volt valami nagy baratsag kozottunk, mert eleg eros, odamondos szemelyiseg es sokszor engedett meg maganak olyan stilust, es szolt bele ripacskodva olyan dolgokba, amikhez semmi koze nem volt. Viszont mint a batyam valasztottjat elfogadtam es a bekere torekedtem. Az eskuvojukre meg se akart hivni engem es anyaekat, mondan nekunk baja van vele, holott addig kb. alig talalkoztunk es akkor is o szolt be anyaeknak vagy nekem. Vegul elhivtak, de egy szot se valthattunk a batyammal, anya nagyon szeretett volna tancolni vele, nem engedte a csaj, gyakorlatilag az egesz lagzit vegighisztizte, higy de rossz, hgy itt vagyunk. Anyaek eleg bekes termeszetuek, nem tudnak a bunkosaggal mit kezdeni. Amikor terhes lett teljesen bekattant. Es nem, ezek nem a hormonok vagy a faradtsag volt. Kitalalta, hogy fel akarja ujitani a batyammal kozos lakasukat es ide koltozik hozzank. De itt nincs hely, mert en a batyammal egy szobaban laktam, amig el nem koltozott, igy az a szoba most az enyem, anyaek meg a nappaliban alszanak a kihuzhatos kanapen. Erre kozolte, hogy en koltozzek ki a nappaliba anyaekhoz, o meg a batyammal bekoltozik az en szobamba. Mondtam, hogy alljon meg a menet, en nem fogok honapokig a foldon aludni, a szulei egy hatalmas hazban laknak, ott boven van hely mindenkinek. Erre jott a "terhes vagy, rosszul vagyok" musor. Felrehivtam a batyamat es mondtam neki, hogy ezt a musort ne csinaljak anyakkal, latjak, hogy nincs hely. En lettem el kuldve a fenebe. Teljesen megvaltozott e mellett a no melett. Mikor megszuletett a gyerek, nem is szoltak, anya annyira sirt, hogy en lattam meg facebookon, higy batyamek kepet toltottek fel rola. Onnantol fel evig nem lattuk oket, a telefont nem vettek fel, egy viber uzenetemre valaszolt a batyam, amiben azt irta, hogy nincs rank szuksege. Nem sokkal ra jelentkeztek. Azota kb. 2 havonta atjonnek unokazni, de a batyam felesege mindig ugy beszel a szuleimmel mintha a s...gebol rantotta volna ki oket. Anya telefonon emelt hangon kiosztotta a batyamat meg a feleseget, mert atjonnek, ugraltatnak mindenkit, le sz..rozzak a kajat, bunkok, mintha mindenkinek foldhoz kene vagnia magat attol, hogy itt vannak, mert mi hozzajuk nem mehetunk. Hamar kiderult az is hogy batyamek teljesen alkalmatlanok szulonek. Most lesz 3 eves a gyerek, kezelhetetlen. Es ez nem a dackorszak, hanem az, hogy a vilagon mindent megkap es el van kenyeztetve. Rugdos, rongal, borongat, olyan folyekonyan karomkodik, hogy a kocsisok megirigyelnek, mindenkit megut, batyam es a felesege allandoan orditanak vele. Eddig turtem, a kiskolykot. Az emlult egy eve ingyen bebiszitternek hasznaltak minket. Rettenet. Anyaek meg vallaljak mert jaj a kisunoka. Eltort mar egy csomo mindent, olloval szetvagta a kedvenc folsomet, rendre bejar a szobamba turkalni, belerugott apa trombozisos lababa es batyamek eddig semmiert nem szoltak ra. Tegnap hazamentem, persze a gyerek megint nalunk, mert batyamek moziba akartak menni. Bemegyek a szobamba, es latom, hogy az iroasztalomrol valami lotty csopog le. Kozelebb megyek, megcsap a kakao illata, laptopom meg le van boritva a folre. Felvettem a foldrol, folyt ki belole a kakao. Megkerdeztem anyat jart e gyerek a szobamban. Mondta, hogy o nem tudja, nem latta bemenni. Mondtam, hogy mivel en nem ihatok tejet es az egyetlen aki egesz nap kakaot vedel az batyam fia, valoszinuleg bement. Az eddigi rongalasai miatt nyomatekosan megkerte anyat, hogy figyeljen arra, hogy ne menjen be a szobamba, mivel zar nincs rajta(toloajto). Amikor nekiallt fozni a gyerek ment kalandozni. A laptop termeszetesen nem kapcsol be, atfutottam a szervizbe, a zuhanastol a winchester elszallt, mivel mozgo alkatreszek vannak benne, rajta az osszes erettsegi tetelemmel, ugy hogy majusban erettsegi. Amikor szamonkertem, lek..vazott(egy 3 eves), hogy mi kozom hozza. Ugy felhuzott, hogy izombol pofonvagtam. Es itt meg kell elmitenem, hgy nagyon vissza kellett fognom magam, hogy ne folytsam meg. Persze mozi utan batyamek majdnem nekemjottek, a gyerek lapitott, o nem csinalt semmit stb. Az egeszben a vicc az, hogy anya, aki a beke megtestesitoje ismet felemelte a hangjat. Persze en is eldughattam volna a gepet, de nem szamitottam arra, hogy egy 3 eves kis gorcs miatt at kell rendeznem a szobamat. Ma meg kaptam egy smst a batyamtol, hgy jo lenne ha bocsanatot kernek, mert a gyerek elmondta mi tortent. Kepzelem... fu de jol esett leirni :)

2015. febr. 10. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Két gyerekem van, egy 3 és egy 7 éves. Ennek fényében mondom, hogy hajj, de jól tetted.

Sajna túl sokat nem tudsz tenni. Ha az ajtó nem zárható, akkor MINDEN értéket el kell rakni magasra.

És nem kérnék bocsánatot, még anyukád nyomására sem.

2015. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Hú,hát nem semmi. Még egem is felidegesitett ez a gyerek :D


De csak szólok h mindjárt jönnek azok akik szerint téged börtönbe kell dugni mert vered a gyereket.


Én anno ezért kaptam itt olyan válaszokat meg privátokat h csak na!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ha van kedved,meg időd elolvashatod. egy kb 3 ujjas szájbaverésért olyanokat kaptam privátba h engem kéne szivlapáttal agyon csapni,meg hasonlok,de a válaszok is mind ellenem voltak.

2015. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy miért tűröd ezt az egészet? Miért nem fizetteted ki a noti javítását? Miért nem osztod ki keményen a két jómadarat?
2015. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
...no comment...
2015. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Fel hoztam en, hogy fizessek ki, de mivel felpofoztam a gyereket, kozoltek, hogy nem fogjak, meg amugy se fizetnek, mert nincs penzuk az en hulyesegeimre, a garancia meg a kakaora nem terjed ki. Amugy persze, kiosztottam oket, csak sogorno olyan hangerovel orditott tul mindenkit, hogy vegul rahagytam.
2015. febr. 10. 18:57
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is 2 kiskölyköm van, de az ilyen viselkedés távol áll tőlük. Sőt a családban az összes gyerektől távol áll. Nagyon jól tetted. Mondtam volna a helyedben tesódnak, hogy ha ők nem tudják megnevelni, akkor majd te megteszed! Igazából a testvériség (szerintem) erős kötelék, de ha ilyen a másik fél akkor maradjon csak egyedül. Igazából magamat ismerve elküldtem volna mind a hármat a büdös pi.sába! Nagyon felk*rtam magam ahogy elolvastam, pedig nem is velem történt.
2015. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Akkor megszakítani a kapcsolatot, és elkergetni őket. Csak ez működhet, semmi más. Én ismeretlenül is felpofoznám az egész bandát háztól-házig.
2015. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebbi találka alkalmával valami ilyesmit el kéne nekik ereszteni:

"Lehet innen eltakarodni,bunkózzatok mással!"

Akár a tesód,akár nem,a családját nem vagy köteles elviselni,de a szüleid sem.

2015. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

1. vagyok

'Amugy persze, kiosztottam oket, csak sogorno olyan hangerovel orditott tul mindenkit, hogy vegul rahagytam."

Hát ez öreg hiba. Hidd el, aki primitív, azt csak primitív módszerekkel lehet észhez téríteni. Ld: ordítozó sógornő.

2015. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőnek sem ártana egy nyakleves a laptoppal.
2015. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!