Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kerdezes nelkul benyitogat...

Kerdezes nelkul benyitogat minden szekrenybe, ha szova teszem neki all feljebb?

Figyelt kérdés
Most komolyan en jottem egy masik bolygorol, vagy komolyan nem illik ilyen csinalni? Sogornom minden alkalommal mikor atjon, minthacsak otthon lenne bemegy a szobakba, benez a szekrenyekbe, fiokokba, spejzba. Mindezt komotosan, mosolyogva, mintha a vilag letermeszetesebb dolga lenne. Ha megemlitem, hogy ne tegye, olyan fejet vag, mintha..nem is tudom. Grimasz, felhuzott szemoldok, hulyenek nez. Hutobe is beletur, mert ehes, kiveszi a tanyert, leul enni stb. Es minap kijelenti, hogy az o batyja is itt lakik, tehat neki ne szoljak ezekert. Alapvetoen joba vagyok vele, de ezen a terem nagyon kulonbozunk egymastol. Sokadik keres utan, megkertem vegul a ferjemet, hogy beszelje meg ezt vele, na aztan egy honapig hallgattam milyen hulye vagyok. Atjonnie sajos muszaj, mert minden csaladi esemeny nalunk van, mert nalunk van hely. Ha megemlitem megy a musor, ha nem en vagyok ideges. Van megoldas? Egy 31 eves emberrol beszeluk.
2015. febr. 25. 15:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Már kiraktam volna. Nem vagyunk átjáróház. A családi eseményeken meg elmennénk étterembe. N31
2015. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

az o batyja is itt lakik, tehat neki ne szoljak ezekert" Ej,de vastag a bőr valaki pofikáján! A férjed hülyézett le ezzel kapcsolatban vagy a sógornő? Miért kell minden családi eseményt nálatok tartani?

Ha meg meghívjátok, mert ugye néha meg kell, akkor zárd be az ajtókat és tedd el a kulcsot. Ha megkérdezi az okot, akkor kérdezz vissza: miért, mi dolgod ott?

Ahhoz meg ne haragudj, de pofa kell, hogy idegen helyen belenyúljon a hűtőbe és kérdezés nélkül nekiálljon zabálni. Én kerek perec elvenném előle a kaját, hogy az a vacsorád vagy valami okkal, és megmondanám, hogy ha éhes,haza lehet menni enni, ah meg vendégség van, akkor megmutatnám neki, hogy hol van a vendégeknek kitett ropi. Az eszem megáll.

Gondoltál már rá, hogy elmész hozzá, és megcsinálod ugyanezeket?

2015. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Járj át te is kutakodni hozzá!
2015. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

ha kihúz egy fiókot, kérdezd meg tőle hangosan:

KIT KERESEL?

2015. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Zárak, lakatok, ha nem ért a szép szóból, legvégsőbb esetben a kitiltás. Családi rendezvény, nem ok rá a lakásméret, sok ember kis helyen is elfér, ha meg nem akkor étteremben.

A férjednek nincs igaza, senkinek nincs köze mi van a zárt ajtóitok mögött, még ha rokon is. Az ilyen sunyi disznó menjen máshová kutakodni. Én már rég haragban lennék vele, aztán k.ur.vára leszarnám mit duzzognak a hátam mögött. Ha meg nem áll ki mellettem a férjem akkor nem biztos, hogy van értelme együtt maradni, mert a házasság arról is szól, hogy ti kiálltok egymásért.

Az biztos, ha nem hagyná abba ezt a viselkedést átmennék hozzá, és ugyanazt tenném amit ő. Ha meg nem tetszik neki, hát ba.ssza meg magát.

2015. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Az etterem eleg draga lenne. Ca. 20 forol bszelunk. Szulinap, nevnap, evfordulo stb. Szuloknek nagyszuloknek nincs annyi nyugdijuk, hogy fizessek az ettermet. Itt mindenki beledob a kozosbe sok, olcso, jo. De nem ez a lenyeg. Ha kerdeztem tole mit keres: Ja hat csak szetnez mik vannak itt. De teljesen termeszetesen.
2015. febr. 25. 15:40
 7/37 A kérdező kommentje:
A hutore, konyhaszekrenyre nem tudok zarat tenni.
2015. febr. 25. 15:41
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
fiókba egérfogó, máshova rugóra kiugró ijesztő szerkezet
2015. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
29%
Hívd rá a rendőrséget!
2015. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
63%
Ereszd le a biciklijét bosszúból!
2015. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!