Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Honnan tudhatom hogy ki nem...

Honnan tudhatom hogy ki nem egyenesági rokon?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Egyenesági: szülők, gyerekek.

Kizárásos alapon mindenki más nem egyenesági rokonok :D

2015. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Az én nevem Egyenes Ági, és kurνára nem vagyok a rokonod.
2015. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De soroljatok már fel nekem légyszi nem egyenesági rokont...
2015. márc. 4. 15:13
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Azok az egyenesági rokonok, akik egymástól származnak. Tehát a gyereknek a szülő, nagyszülő, dédszülő, ükszülő, stb. és viszont.
2015. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindenki más nem egyenesági rokon.
2015. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Kepzelj egy vonalat,(ez a te egyenesagad) fontrol lefele dedszulok-nagyszulok-szulok-te-gyerekei-unokaid-dedunokaid stb. A szuleidbol kijon oldalra egy veled parhuzamos vonal(az oldalagad) tesvered-tesvered gyerekei, testvered unokai stb. mindenki oldalagi rokon, aki nem a te egyenesagadban van, testver, nagybacsi, nagyneni, unokatestver stb.
2015. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a testvéred már nem egyenesági rokon..

tehát egyenesági, akitől származol, és aki tőled származik..

2015. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezeket én értem, de konkrétan a nevekre lennék kíváncsi..

Pl anyós, testvér stb stb..

2015. márc. 4. 19:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Google, wiki, rokonsag
2015. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A fent megadott információk alapján el kellene tudnod dönteni, ki az egyensági rokon, mellesleg le is írták, figyelni kellene!!!!!!


Az összes szülő (generációként haladva a múltból a jelen felé: szépszülők, ükszülők, dédszülők, nagyszülők, szülők), ők a felmenőid.

Egyeneságbeli rokonod még a testvére(i)d.

Leszármazottaid a gyerekeid és az ő gyerekei: unokák (gyereked gyerekei), dédunokák (unokáid gyerekei), ükunokák (dédunokáid gyerekei), szépunokák (ükunokáid gyerekei).


Mindenki más nem egyeneságbeli rokon, még akkor sem, ha genetikailg van bennetek "közös rész".

2015. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!