Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szégyenlősség? Rokonok előtt?...

Szégyenlősség? Rokonok előtt? (bocsi ha rossz kategóriába irtam)

Figyelt kérdés
Magamból indulok ki.Itt aludt nálunk a kisunokatesvérem 10 éves fiú,én 18L.Zuhanyoztam de féltem hogy rámnyit,valamilyen oknál fogva.Az érdekelne hogy csak én vagyok ilyen ,vagy más is szégyenlős pl ilyen helyzetben?Unokatestvére,vagy más rokonával szemben?Vagy nincs tabu?

2015. máj. 17. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyáltalán nincs tabu, az egész család (rokonok, nagyszülők stb.) mászkál egymás előtt fehérneműben. Uncsitesóimmal a fürdőbe is bementünk amíg fürödtek. (kb 1-2 éve) Sosem voltunk szégyenlősek egymás előtt. (15/l)
2015. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
A családommal simán látjuk egymást fehérneműben, és akkor sincs semmi ha véletlenül meglátjuk meztelenül a másikat. De hogy szándékosan, erre nekünk valahogy nincs igényünk. Bármilyen más távolabbi családtagra nem vagyok kváncsi hiányos öltözetben vagy meztelenül és ő se legyen rám. A fürdőszobán meg alap, hogy zár van és használjuk.
2015. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha zuhanyzol, akkor zárd be a fürdö ajtaját.


Egyébként jogos, ha ennyi intimszférát akarsz magadnak.

2015. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A fürdőajtón nincs zár :)
2015. máj. 17. 16:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk sincsen zár. szerintem teljesen természetes, hogy szégyenlős vagy előtte.. én senki előtt nem mutatkoznék meztelenül, vagy hiányos öltözetben a páromon kívül.

és na, azért nem tudhattad, hogy az unokatesód hogy van nevelve, nem -e nyit be. mert van akinél tök természetes, hogy míg az egyik fürdik, a másik bemegy fogat mosni stb.

nálunk ez nem szokás, és nem is baj szerintem.

19L

2015. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
55%
Nem gáz, engem férfiként nem izgat annyira ha zuhanyzás közben vannak nálunk rokonok vagy a gyerekeik. De tekintve hogy rendesen vannak nevelve nem igazán nyitnak be hozzánk. Illetve egy eset történt amikor a 4 éves unokahugom benyitott hozzám hogy megmossa kezét mert összemaszatolta magát evés közben és a konyhában sötét volt és nem mert oda kimenni. Nem volt ebben semmi furcsa. Amikor kimentem akkor nevettek eggyet a rokonaim rajtam mert az unokahugom szerint 3 lában van. Ilyen a gyermeki ártatlanság.
2015. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
48%
Egyébként nem nehéz egy zárat beszerelni az ajtóba hogy belehessen zárni.
2015. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meztelenül nem, rokonok sem, alsónadrágban akár a nem rokonok is, nem vagyok szégyenlős.
2015. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Niky!!! Visszatértél! Meglestél pár rokont?
2015. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
utolsó! szerintem férfi, mindig ilyeneket ír ki, de attól, hogy azt írja ő lány, attól még nem az..
2015. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!