Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szégyenlősség? Rokonok előtt?...

Szégyenlősség? Rokonok előtt? (bocsi ha rossz kategóriába irtam)

Figyelt kérdés
Magamból indulok ki.Itt aludt nálunk a kisunokatesvérem 10 éves fiú,én 18L.Zuhanyoztam de féltem hogy rámnyit,valamilyen oknál fogva.Az érdekelne hogy csak én vagyok ilyen ,vagy más is szégyenlős pl ilyen helyzetben?Unokatestvére,vagy más rokonával szemben?Vagy nincs tabu?

2015. máj. 17. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Család, rokonok előtt csak fehérneműben. Az ikrem előtt viszont akár teljesen pucéran. :D Szeretek nudizni. És a tesómmal 9 hónapig osztoztunk egy kissé szűkös helyen, együtt fürödtünk, együtt maszatoltuk szét a szülinapi tortát szóval már mindent látott belőlem. Persze kisgyerekkorom óta kicsit vagyis inkább nagyon megváltozott a testem, de hát oda se neki. Mit érdekli őt :D ő is változott, ő se szégyenlős...
2015. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
írjátok csak a sztorikat neki..
2015. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!