Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem szavahihető ember. Van...

Nem szavahihető ember. Van ilyen rokonotok? Mennyire keseríti ez meg a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szinte csak ilyen van...nagyon, főleg ha kénytelen vagyok velük együtt élni, vagy ha rám akaszkodik és az egész falka ellenem fordul.
2015. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Távoli rokon volt ilyen. Szakmai gyakorlathoz kérdeztem mehetek e hozzá, kezdetben adott névjegyet, meg hogy segít, persze mehetek, stb. Utána hívogattam telefonon, először jött a még nem kérdezte a főnökét, meg kitérő válaszok, utána már fel se vette...ennyit a rokonról.
2015. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Rokonom is, ismerosom is van, Annyi a dolog nyitja, hogy nem bizok ra semmit illetve nem kerem meg semmire...ha talalkozo van megbeszelve, tudom, ugysem er oda idoben es hasonlok. Kellemetlen mert szeretem oket csak ez a dolog, hogy nem bizhatok benne....
2015. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van a saját húgom. Semennyire, mert amennyire lehet annyira távol tartom magunkat és teljesen elhatárolódunk tőle.
2015. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rokonaimmal nem nagyon vagyok jóban.Családom közül három embert szeretek,anyámat,apámat és mamámat.A többiek nem igazán érdekelnek,mert kétszínű,pénzéhes idióták.
2015. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki lepontoz az kifejtene egy bővebb véleményt?
2015. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Öcsém ilyen. Több alkalom után kellett megtanulnom a sajá hibámból, hogy kölcsön még egy tollat sem adok neki, mert letagadja, hogy kölcsönkért. Szerencsére sosem nagyobb összegről volt szó, és egy ezresnél nem jutott eszembe szerződést írni, de sok kicsi sokra megy. Ugyanúgy többször megígérte... bár inkább anyának, mikor ő látta, hogy öcsém hogy szemétkedik velem, hogy békén hagy, de azóta is, amikor olyan kedve van, akkor ok nélkül belém köt. Túl hangosan köhögök, miért ejtem le a kupakot, amikor tanul, ok nélkül elkezd a semmiből rondázni, hájas disznózni...
2015. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt főnököm volt ilyen ha azt monda hogy reggel jön érted 7-re akkor nála az fél nyolc vagy 8 órát jelentett.

Meg voltak olyan dolgai hogy kollégámnak meg nekem azt mondta hogy jön értünk reggel 8-ra mikor köztem és kollégám közt volt egy bő negyed óra autóút.

Szerencsére a pénzel sose volt baj.

2015. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az ilyen rokonnal nem kell szóba állni. ne vedd komolyan amit mond, engedd el a füled mellett ,meg se hallgasd.
2015. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!