Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szörnyű ember vagyok, ha...

Szörnyű ember vagyok, ha nekem a család nem számít semmit? A barátaim a fontosak!

Figyelt kérdés

a barátaimnak bármit megteszek, a családom semmit nem jelent!

18f



2014. júl. 27. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ebben a korban sokan gondolják így. Aztán később sokszor változik a véleményük.
2014. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem,csak éretlen,és gyerekes.Majd rájössz!
2014. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen az a család...
2014. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés információ. Csak le akartad ezt írni, ugye?
2014. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ, mi az oka ennek? Rosszul bánnak veled?

A szüleid felneveltek, bizonyára sok olyan dologról lemondtak, ami nekik jó lett volna, de a te érdekeiddel ellenkezett. Gondoskodtak rólad, etettek, ruháztak. Ha ezt nem tudod értékelni, akkor nem szörnyű ember vagy, hanem növény.

Más kérdés, ha fizikailag sanyargattak vagy ilyesmi. De még ebben az esetben is lehetsz különb náluk, és megpróbálhatod őket szeretettel a helyes útra terelgetni.

Ettől még nem kell a barátaidat kevésbé szeretned, lehetnek ők is fontosak!

De ha otthon laksz és eltartatod magad velük, miközben tojsz a fejükre, akkor nincs jellemed, nem igazán vagy embernek nevezhető. Ez esetben boldog sem leszel soha, mert ahhoz meg kellene tudni tapasztalni az emberi érzéseket.

2014. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Ugyan ilyen voltam Én is. De fateromnak igaza lett.

" A Barátok idővel elkopnak..."

2014. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!