Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatesómat megleptem egy...

Unokatesómat megleptem egy tábla csokival, de azóta fel sem hívott. Ez így normális?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk egy irodában. Szabin voltam, hoztam neki a nyaralásról egy csokit, amit letettem az asztalára és ráírtam pár kedves mondatot és, hogy kitől kapta.

Aznap pont elkerültük egymást és azóta sem találkoztunk, viszont sem egy sms-t sem egy hívást nem kaptam tőle, hogy köszönöm szépen vagy valami.


Ellenkező esetben én valamilyen formában megköszönném, viszont nem tudom, hogy csak én tennék-e így van tényleg elvárható lenne valamilyen visszajelzés.

A csokit tuti megkapta és a cetlit is látta.


2015. máj. 24. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen, nyilván normális, hogy le se szarja, hogy ajándékot kapott. Miért kell a nyilvánvalót megkérdezni??
2015. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom, hogy csak nekem nyilvánvaló, hogy meg kellene köszönni vagy másnak is.
2015. máj. 24. 18:29
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Apróság, emiatt nem tartja fontosnak, hogy felhívjon. Ha találkoztok, remélhetőleg eszébe jut és megköszöni.
2015. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

en is azt " varnam" , hogy jelezzen, hogy megkapta. ugy ereznem, hogy ennyire sem meltat, amikor en pedig gondoltam ra, es forditott esetben nekem is jol esne, ha visszajelezne. nem azt varnam, hogy orakig hala enekeket zengjen, de azert egy email vagy egy sms a minimum.

off: biztos, hogy megkapta?

2015. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, egészen biztos, mert többi munkatársamnak is vittem, látták, hogy elvitte. Ők megköszönték.
2015. máj. 24. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy maganeleti gondjai vagy tobb dolga van es meg nem ert ra de ha talakoztok, szobahozza.

De lehet, hogy szimplannem tartja fontosnak.

2015. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Én megköszönném neked, de ha te ennyire rá vagy erre izgulva, akkor nem azért hoztál neki csokit, hogy örüljön, hanem hogy körbeugráljon, hogy mekkora arc vagy.
2015. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem várom el, hogy körbeugráljanak egyszerűen csak furcsállom, hogy semmi reakció nem érkezett.
2015. máj. 24. 21:18
 9/12 anonim ***** válasza:
lehet személyesen akarja megköszönni?
2015. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
De most egy tábla csoki miatt mit csináljon? Szervezzen le egy tűzijátékot?
2015. máj. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!