Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma vezetek a városban.30-as...

Ma vezetek a városban.30-as tábla, lassítok, megyek 30-cal, mögöttem meg elkezd dudálni egy ember, hogy menjek már. Ez normális? Legszivesebben kiütöttem volna!

Figyelt kérdés
Nem ő fogja megfizetni, ha a közelben trafi van, hanem Én. Apa ült mellettem ( már 2 éve van jogsim ), és Apa nagyon allergiás a táblákra, ha 20 van 20-szal kell menni... stb. Mellette amugy sem mentem volna 30-as táblánál többel, de ha nem ült volna mellettem még akkor sem mentem volna 35-nél többel.
2009. máj. 3. 20:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen neked van igazad, de az emberek jórésze nem veszi figyelembe a sebességkorlátozást, csak megy, mint a vakegér. Arra azért figyelj, nehogy véletlenül erős fékezéssel lassíts, mert ha beléd szaladnak hátulról, nem te vagy ugyan a hibás, de rengeteg bosszúsággal jár egy koccanás is. Azzal meg ne foglalkozz, ha szépen egyenletesen lassítva haladsz tovább, és rád dudálnak. Ez sajnos már csak ilyen! :(
2009. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos, ez a magyar valóság, az utak tele vannak olyanokkal akik szarnak bele az egész szabályozásba! Azt sem tudják sokan, hogy a vasúti átjárónál lakott terülel belül max 30, de ha te lassítasz akkor kapod a dudát. erre van egy jó megoldás: sz*rd le őket! :)
2009. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy ő gyorsabban akart menni, ezért dudált. Ilyen eset még számtalan lesz az életedben:-) Mondjuk én nem vészfékeznék, ha meglátok 30-as táblát, de igyekszem a táblák információi alapján biztonságosan közlekedni.
2009. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Tömören: VEZETÉSI KULTURA NAGYFOKU hiánya!! (de a p.....t, ha annyira akkar menni akkor miért nem elöz?)

Azt tanácsolom, ne is légy ideges, mert sokszor elöfordul hasonlo szitu.

2009. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
nem volt esetleg a közelben egy kereszteződés ami feloldotta volna a korlátozást?
2009. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm az egyetértő válaszokat! :)

Nem volt semmi feloldás, egyszerűen ő csak gyorsabban akart menni. Tudom, h nem ez az egyetlen, de engem annyira idegesít, legszivesebben utána mentem volna és kioktattam volna, legalább megnyugodtam volna :D ( sok lett a volna :D ) Na mindegy.. ugy sem tudok vele mit csinálni, csak olyan idegesítő... :( Főleg, hogy ha Apa akárhányszor mellettem ül: vigyázz ilyen tábla, vigyázz gyalogos, vigyázz ez, vigyázz az... áhh... :)))

2009. máj. 3. 21:13
 7/31 anonim ***** válasza:
76%

Apukádnak néha mondogasd, hogy "Kuka utas vésd az észbe, ne szólj bele a vezetésbe!".

Vagy hallgasson vagy vezessen ő.

2009. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Sajnos nagyon kevés az olyan ember,aki be tartja a szabályokat. Te továbbra is tedd ezt, mert ez a helyes, és a pénztárcakímélő. Az én párom egy hihetetlen pörgős ember, de még ha vészhelyzet van,akkor is szabályosan közlekedik. Minket is lépten-nyomon ledudálnak, mert bizony sokan úgy gondolják, hogy ha szabályosan közlekedsz feltartod a forgalmat. NE TÖRŐDJ VELÜK!

2009. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon helyes! Neveld csak a tahó p*rasztokat. Én is szoktam, pedig csak 17 vagyok. :)
2009. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
Ha 2éve van jogsid és még mindíg segítségre szorulsz vezetés közben, akkor ott komoly gond van. Nem lehet esetleg, hogy irányonként 2sáv volt és te a belsőben mentél ilyen lassan?
2009. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!