Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ebben az esetben eröltessem...

Ebben az esetben eröltessem még a találkozást az unokatestvéremmel vagy hagyjam a csudába?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk egy évben egyszer utazunk haza 3 hétre. Majd most megyünk pénteken.

Tavaly volt tesóm lagzija, ott találkoztunk unokatesómmal, aki hívott, menjünk el hozzájuk. Másik városban laknak. Kb. 40 km-re. Februárban írtam, hogy megvettük a repülöjegyet, mikor megyünk. Visszaírt, hogy nem tud semmi pontosat, mert vendégei lesznek, iskolába jár, de majd megbeszéljük. De azért menjünk mindenképp. Megint írtam a múlt héten, hogy akkor mikor lenne nekik jó, mert szeretnénk lefixálni a programjainkat. Azt mondta, nem tud semmi pontosat, mert nem tudja mikor kell iskolába mennie. Írjak neki még és eröltessem a találkozást vagy hagyjam? Úgy érzem, nem nagyon akarja, hogy menjünk, csak udvariasságból mondta.


2015. máj. 25. 00:31
 1/4 EagleHUN ***** válasza:
Azért az előfordulhat hogy 2 esetből kétszer tényleg nem ért rá.
2015. máj. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg pentekig irhat. Ha nem, majd Te irj neki mikor Magyarorszagon lesztek, hogy Nektek ekkor es ekkor lenne idotok talalkozni. Majd valaszol ha raer.
2015. máj. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, h tényleg nem tudja ennyire előre a dolgokat. Én sem tudom sose csak 1-2 nappal elöre megmondani az ilyen fontosabb dolgokat, mert bármi közbejöhet, a vizsgáim is össze-vissza vannak stb, szóval inkább nem mondom semmi biztosat
2015. máj. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én szeretem jó elöre tudni mi lesz. De akkor majd otthonról még felhívom. Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 25. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!