Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet kezdeni vendégségben...

Mit lehet kezdeni vendégségben egy olyan 14 éves fiúval, aki képes amiatt sírni (az utcán is), hogy mi van, ha az anyjával valami baj történik?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kell vele vendégségbe menni? Ez már pszichiátriai eset szerintem. Inkább azon kéne gondolkodni hogy mivel lehet kezelni a problémáját.
2015. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nálunk vannak vendégségben pár napig.
2015. okt. 17. 15:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor max eltűrni.
2015. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

@15:56


Remélem hogy neked soha nem lesz gyereked. A gyerek érdekében.

2015. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%

"Remélem hogy neked soha nem lesz gyereked. A gyerek érdekében."


Arról nem én tehetek, hogy egyesek nem tudnak normálisan felnevelni egy gyereket. Gondolom ez a 14 éves fiúcska elvan kényeztetve.. Én gyerekkoromban minden nyáron dolgoztam, vagy kint fociztam a többi gyerekkel..

2015. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Az a sírós kisfiú lelki beteg. Orvoshoz kellene vinni, és nem szájba verni. Gond lehet a családjában is..
2015. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

@16:11


De arról tehetsz hogy ilyen lelki sérült vagy, hogy agresszióval akarsz gyereket nevelni. Gondolom a gyerekkorod amit elvettek tőled, az okozza nálad ezt.

2015. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%

"De arról tehetsz hogy ilyen lelki sérült vagy, hogy agresszióval akarsz gyereket nevelni. Gondolom a gyerekkorod amit elvettek tőled, az okozza nálad ezt."


Mielőtt még azt hinnéd, hogy nagyon okosat írtál, hát elárulom hogy nem... Itt arról van szó, hogy kinyalják a gyerek seggét, és ezért bömböl a nagy langaléta 14 éves testével... Komolyan nevetséges. Ez lehet gond, de engem úgy neveltek, hogy egy férfi legyen férfi.

2015. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Annak a gyereknek lelki baja van és pszichológusra van szüksége.

ÉS nem nem azért van, mert el lenne kényeztetve. Nekem is voltak ilyen gondolataim és én is eléggé ki tudok rajta borulni, de szerencsére már nem rágom magam ilyeneken. Nem voltam sose elkényeztetve, egyszerűen ennyire lelkis vagyok, illetve nagyon szeretem a szüleimet és nehezen élném túl, ha valami történne velük.

2015. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pár napig vannak nálunk, mivel az anyjának továbbképzésre kell mennie, de külföldön élnek, egyébként valóban elkényeztette, egyedül neveli.
2015. okt. 17. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!