Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A nagynénéméknél voltunk...

A nagynénéméknél voltunk vendégségben. Az asztal közepére egy kancsó lehűtött csapvizet helyeztek és a tegnapi maradékot adták nekünk enni. Hogyan viszonozhatnám ezt a "kedves" fogadtatást?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 20:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Te talán beteg leszel a víztől? Jobb éttermekben automatikusan elhelyeznek egy kancsó vizet az asztalon...


Egyébként szerencsére nem értem a problémádat, én a nagynénémmel nem vendég-vendéglátó viszonyban vagyok,

ha meglátogatom, simán közli, hogy "ennivalót találsz a hűtőben/tűzhelyen", és kész.

2014. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Mert direkt enni mentetek?
2014. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A víz fertőzött, a tegnapi maradék pedig romlott moslék volt?
2014. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Mi bajod a kancsó lehűtött csapvízzel?? Vagy ti már csak energia italt vagy csak colát isztok, vizet már nem? és mi a baj a tegnapi ételekkel?? Nincs azoknak semmi baja, mi is megesszük a tegnapról maradt ételeket..

Esetleg a nagynénéd 6 fogásos ebédet ígért??

2014. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ők hívtak meg titeket ebédre vagy magatoktól állítottatok be hozzájuk?
2014. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%

De mindig ez van vagy csak egyszeri eset?

Mert ha egyszeri előfordulhat, h odaégették a kaját és azért a tegnapit kaptátok (bár mondjuk ez nem tudom miben merül ki.)

Innivaló kérdésben meg ahány ház annyi szokás. Pl. cukorbeteg házaspár nem hiszem,h tart otthon alkoholt v cukros üdítőt.

De ha meg mindig így fogadnak miért mentek? Vagy ha vmi okból kell tartani a kapcsolatot, miért vacsorára, miért nem délután ugrotok be egy órára?

2014. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

1. A lehütött csapvíz szerintem tökéletesen megfelelö ital.


2. Honnan gondolod, hoyg tergnapoí "maradék" volt? Mert attól hogy elözö nap készül, nem feltétlen rossz egy étel, söt sok esetben úgy finomabb.

2014. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
MI bajod van ezzel?
2014. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Evés közben nem is ajánlatos mást inni, mint vizet. A csapvizük jó minőségű, nem?


Kajánál akkor akadnék ki, ha 3-4 napos lenne.

2014. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

Ha ásványvizes palackba töltötték volna a csapvizet, és úgy veszik ki a hűtőből, észre se vettétek volna.

A maradék kaja valóban illetlenség, hogyha meghívtak titeket! Viszont ha hivatlanul mentetek át, én még a maradékkal se kínáltalak meg volna.

2014. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!