Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért kell minden alkalommal...

Miért kell minden alkalommal elrángatni a nagynénémékhez? 13L

Figyelt kérdés

Minden egyes alalomkor amikor van valami közös ebéd meg ilyenek van.Szülinap,karácsony vagy névnap engem anya elrángat a nagynénémékhez akiket nem is birok.A fiú unokatesóm úgy kezel mint egy 5 évest,a nagynéném folyamatosan értelmetlenségeket kérdez amire még válaszolni is lehetetlen a férje humorkodni próbál erőltetett módon ami nem vicces de azért vágjak hozzá jó képet,egyedül a lány unokatesómmal nincs bajom ő normális,hasonló a stílusunk,a többi vendéget meg nem nagyon ismerem.Én vagyok a legfiatalabb.Az unokatesóim is huszonévesek.Gyakorlatilag mindenki lekezelő velem!


De minek kell elrángatni?Illetve mit csináljak jogy ne menjek?13L


2015. okt. 24. 11:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Apa testvérét bírom csak oda meg nem járunk...Anyu rokonait nem birom annyira..
2015. okt. 24. 13:51
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Mar 1x kiirtal egy ilyesmi kérdést, nem? :D

Csak az maradt meg, hogy a nagynened a tanárod, emiatt kérdeztem


Viseld el őket par óráig es kész

Tv-zni nem tudsz elmenni?

Vagy a lany unokatesoddal beszelgetni külön?

2015. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát, én ilyenkor előveszem a telóm, a laptopom, vagy odamegyek a legközelebbi sz.géphez, és ennyi. Én se nagyon tudok ilyen szempontból kijönni a családtagokkal. A keresztapám egy khm. nem túl jó személyiség, az idősebb nagynénémnek mostanában valami baj +sulis dolgokról nem is lehet vele normálisan beszélgetni, mert tanár, és mindent magára vesz. (meg van pár rokonom, természetesen) Velem egyidős ember nincs a családban, testvérem nincs. Vannak unokatesóim, de a legkisebb is csak 4 éves, úgyhogy az a tipikus "mindent megbeszélnek egymással" kapcsolat nincs meg. Ált. szülinapokkor, ünnepnapokon, esetleg nyaraláskor töltjük együtt az időt. Ettől függetlenül nagyanyámmal-anyámmal rengeteget beszélek, hisz őket kb. mindennap látom. A többi rokonnal meg nincs miről beszélni... Nagyon néha tv-t nézek ilyenkor, de inkább teló+laptop. Foglald el magad. 15/F
2015. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy ki lehet bírni, gyakorlatilag igaz, hisz életveszély nem fenyeget, de biztos szar lehet. Ezt felnőttként mondom.


Sajnos pár évig menned kell még, de utána ejtheted őket. Én is ezt tettem. A család nem számít semmit. Szembe is köpném magam, ha csak azért tartanám a kapcsolatot borzalmas emberekkel, hogy egyszer hátha használni tudom őket valamire.


Irigylem annak a családját, akinek normális, én se gyerekként, se felnőttként nem akarok olyan beszélgetésbe bekapcsolódni, aminek egyetlen témája a politika, és a kinek mennyi pénze van és honnan szerezte.

2015. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
az ilyen családi találkák arra valók hogy az ember vastag bört növeszen
2015. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Szomorú Kenyérpirító válasza:

Bezzeg az jó mikor pénzt adnak..

Nőljetek már fel!

2015. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nem kell a pénzük.Sem nekem sem anyáméknak.
2015. nov. 20. 17:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!