Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért kell minden alkalommal...

Miért kell minden alkalommal elrángatni a nagynénémékhez? 13L

Figyelt kérdés

Minden egyes alalomkor amikor van valami közös ebéd meg ilyenek van.Szülinap,karácsony vagy névnap engem anya elrángat a nagynénémékhez akiket nem is birok.A fiú unokatesóm úgy kezel mint egy 5 évest,a nagynéném folyamatosan értelmetlenségeket kérdez amire még válaszolni is lehetetlen a férje humorkodni próbál erőltetett módon ami nem vicces de azért vágjak hozzá jó képet,egyedül a lány unokatesómmal nincs bajom ő normális,hasonló a stílusunk,a többi vendéget meg nem nagyon ismerem.Én vagyok a legfiatalabb.Az unokatesóim is huszonévesek.Gyakorlatilag mindenki lekezelő velem!


De minek kell elrángatni?Illetve mit csináljak jogy ne menjek?13L


2015. okt. 24. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Családtagjaidról van szó, így illik őket néha meglátogatni.
2015. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Azert gondolom nem minden heten mentek, szoval azt az evi kb 5-6alkalmat csak kibirod (mondjuk tobbet is).
2015. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha kihúzod magad, még szarabb lesz :) Esetleg egy hiteles betegség megmenthet, pl. kolera, lepra, stb.
2015. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mi nem minden héten,de a nagynéném min hetente jön.Plusz még a tanárom is..
2015. okt. 24. 12:32
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanebben a szituban voltam, mi messze laktunk, úgyhogy keveset mentünk. Most 10 évvel később anyukám beteg lett és az ő lakhelyükhöz közel kezelik. Sokat segítenek, nekem meg lesül képemről a bőr, hogy ennyire nem tartottuk a kapcsolatot, ők pedig most feltétel nélkül segítenek.

Szóval sosem lehet tudni, nem leszel-e rájuk szorulva valaha.

2015. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Azért, mert a szülődnek a testvére és mivel egy család vagytok, így együtt mentek.

Azért, mert te nem bírod, az egy dolog, attól ők még testvérek és szeretik egymást és szeretnék egymást látni.

Ki lehet bírni!

2015. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Mert egy család vagytok. Ne legyél ilyen antiszociális. Csak össze tudsz barátkozni a saját családtagjaiddal.
2015. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Kiskamaszként én is utáltam az ilyen látogatásokat. Unatkoztam és nem tudtam magammal mit kezdeni a vendégségben. Többnyire a nappaliban ültem és tévéztem, ameddig a felnőttek beszélgettek.

Egy idő után én sem jártam, semmi értelme nem volt; tévézni és unatkozni otthon is tudtam. A rokonok meg nem vették magukra, mert már ők is végigcsinálták ezt az egészet a nálam idősebb gyerekeikkel.

Ahogy elkezdtem felnőni és betudtam szállni a felnőtt beszélgetésekbe (benőtt a fejem lágya és rájöttek, hogy már én sem vagyok pisis) megint elkezdtem járni rokonokhoz.


Beszélj anyukáddal, mondd meg hogy kellemetlenül érzed magad a látogatások során és engedje meg, hogy néha kihagyd. Az ünnep napokra azért illik elmenni.

2015. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Kamasz vagy, ezért lázadni próbálsz, és hisztizel mindenért, és utálatos vagy mindenkivel. Majd ha kicsit felnősz, akkor rájössz, mit jelent az, hogy CSALÁD, és fogod értékelni az együtt töltött időt, sőt, még kulturáltan beszélgetni is képes leszel a rokonaiddal. Csak még nagyon gyerek vagy.
2015. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Aha akkor én kamaszodtam 4 évesen is!Akkor se birtam őket.
2015. okt. 24. 13:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!