Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » (Meleg kérdés). Rokonlátogatás...

(Meleg kérdés). Rokonlátogatáskor mindig kérdezik, hogy állunk a nősüléssel?

Figyelt kérdés

Nehéz, hiszen sehogy. Titokban meleg fiú, mindig valami kitérő választ ad.

Nagyon vallásos szigorú családról van szó, ahol nem derülhet ki.

Hogyan lehet ezt a nősülést húzni, milyen válaszokkal?


2015. dec. 13. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Mondd hogy még keresed az igazit.

És ha megtalálod külföldön szeretnél majd megházasodni. :D

2015. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
89%
Egyszerű, elmondod, hogy a mai világban nehéz rendes, tisztességes lányt találni, aki még tetszik is. És ezzel a válasszal még hazudnod sem kell.
2015. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

"Nem fogok megnősülni"


Nem hazugság, nem sértő, nem tiportál senkinek a homofób lelki világába vele

2015. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Jó ötletek vannak itt, bennem csak az merült fel, hogy a végtelenségig nem lehet ezt titokban tartani, és nem is kell. Ha már nősülésről esik szó, gondolom, felnőtt, önálló férfi az illető, előbb-utóbb érdemes lenne beavatni a családot a valós helyzetbe. Ez a titkolózás rengeteg feszültséget, frusztrációt generálhat, aminél talán még az is jobb, ha egy ideig - vagy végleg - megszakad a kapcsolat a családdal az igazság miatt. Hihetetlen felszabadító érzés, ha nem kell hazudozni, titkolózni tovább.

De nyilván ezt mindenkinek magának kell eldönteni, felvállalja-e.

2015. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok meleg, viszont nem akarok házasodni.


Amikor engem kérdeznek róla, mikor házasodok már, mindig csak annyit mondok, hogy majd ha találkozok az igazival.


Ha ezek után is tovább firtatják a dolgot, akkor meg szoktam nekik mondani, hogy attól, hogy ezt mondogatjátok nekem, nem fog gyorsabban működni a párkeresés.


Ezek után általában le szoktak szállni a témáról.


De persze legközelebbi karácsonyi ebédkor megint előkerül a téma... Sajnos ezt szerintem elkerülni nem tudod, amíg élnek, addig fogod ezt hallgatni.

2015. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Még nem találtam meg az igazit.

A részletekről meg nem kell tudniuk.

Én hetero vagyok, de engem is mindig ezzel a kérdéssel bombáznak, mintha valami leprás lennék, hogy még nem vagyok házas.

2015. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Én általában kifejtem, hogy mégis mire nősüljek?


Se megtakarításom, se befejezett egyetemem, se egzisztenciám, se autóm, se lakásom, emellett nem vagyok sem jóképű, sem sportos.


Mondjuk mindig, nekik nehéz elmagyarázni hogy b..zdmeg attól hogy mondjátok hogy csajozzak be, én még a kutyának nem fogok kelleni, akkor hogy legyen nőm... :D


Meleg nem vagyok, de komolyan még az is jobb lenne, mert több esélyem lenne a jelenlegi semminél.

2015. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Kitérő, rövid, tömör választ kell adni, fentebb már írtak elég sok jót. Ezután rögtön témát kell váltani. Egyébként ne izgulj, ha meg is házasodnál akkor következő karácsonykor jönne a "na és mikor lesz gyerek", utána meg a "mikor érkezik a kistesó", és folytatódik a végtelenségig. Egyes embereket ez éltet, hogy mások életében turkálnak. Egyetlen megoldás az, amivel kezdtem a válaszomat.
2015. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Igaz, én nem vagyok meleg, de sok ilyen kérdést kaptam anno a rokonságban. Egyszer elgurult a pirula, és annyit mondtam rá (enyhén ingerülten), hogy senkinek semmi köze hozzá, ez a magánéletem. Én se kérdezgetem a házas rokonokat, hogy megy a szex.

Érdekes módon mindenki leszállt rólam.


Legvégső soron ehhez senkinek semmi köze nem kellene, hogy legyen, csak ezt szeretjük a nagy udvariasságban elfelejteni.

2015. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Mondja azt, hogy először karriert akar csinálni, mielőtt családot alapítana. Aztán ez eltarthat akármeddig:)
2015. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!