Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Pénzéhes, undorító rokonoknak...

Pénzéhes, undorító rokonoknak félbevágott húszezreseket küldeni Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Komolyan nem sajálnám a pénz, csak hadd idegeskedjenek miközben eszik az olcsó kaját Karácsonykor.
2015. dec. 17. 15:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
küldj inkább monopoly pénzt :D
2015. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%

"csak hadd idegeskedjenek miközben eszik az olcsó kaját Karácsonykor."


Na ez az undorító...

2015. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
40%
Küldj társasjátékot amiben van játékpénz.
2015. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
Mármint, hogy ilyeneket írsz. Te vagy az undorító.
2015. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
99%
ezt az osszeget fordítsd pszichológusra.
2015. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
14%
inkább küldj el egy fótó ahol nyaraltatok és alá írd azt Boldog karácsonyt!- nesze semmi fogd meg jól esete :D
2015. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
90%

Ne hagyd, hogy a gyűlölet miatt megkeseredj. Illetve ne pazarold a pénzt.

Nekem is volt olyan rokonom, akinek "nincs szüksége semmi tárgyi dologra", de megnevezett egy minimálbér feletti összeget, hogy annak örülne igazából, hisz a párom biztos jól keres az ő szakmájával...

Egy szép krémszínű borítékba (rajta cikornyás betűkkel a neve) beleraktam kinyomtatott (játék) papírpénzt az adott összeggel és a nagy családi karácsonynál be a fa alá.

Mellé egy levelet, ahol leírtam udvariasan, hogy mi a véleményem erről, hogy más pénzét akarják "rokonok vagyunk, támogatnom kell" gondolattal, holott többszörösét keresik nálam, csak nem tudják beosztani. Leírtam, hogy úgy döntöttem nem szeretném a továbbiakban semmilyen módon tartani a kapcsolatot, számomra nem léteznek. Ja, pár sérelmemet is felsoroltam, illetve sok sikert kívántam a későbbiekre + azt, hogy ne veréssel neveljenek következő életükben, mert nem térül meg.

Nem ez volt az első ilyen húzásuk, de az utolsó.

Nincs kapcsolat, nem idegeskedem miattuk, jobb ez így.

2015. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%

HA a cel csak az hogy jol felidegesitsd meg szivasd oket a szeretet unnepen, akkor inkabb vegyel draga dolgokat magadnak, nekik meg kuldd el a blokkot.


Vagy megjobb, adakozd el ezt a penzt es az errol szolo elismervenyt kuldd el, hogy latod, volt folos szazezrem, ezt nektek is adhattam volna, de ti nem erdemlitek, igy inkabb ok kaptak

2015. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%
Küldd el nekik a félbevágott pénzeket, beváltják a bankban és legalább nekik is lesz valami jó a karácsonyban. (És a felbevágott pénzt is beváltják, csak egy húszezres felét nem húszezerért, hanem tízért.)
2015. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
ha én lennék a pénzéhes rokonod valószínűleg, kiröhögnélek amikor megkapom a félbevágott pénzt. "Nézd már a hül.ye gyerek szétvagdosta a pénzét...haha, ennek elmentek otthonról".. A legkevésbé sem érdekelne, hogy mit csinálsz a pénzeddel.
2015. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!