Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Pénzéhes, undorító rokonoknak...

Pénzéhes, undorító rokonoknak félbevágott húszezreseket küldeni Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Komolyan nem sajálnám a pénz, csak hadd idegeskedjenek miközben eszik az olcsó kaját Karácsonykor.
2015. dec. 17. 15:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem tudom, h ok milyenek valojaban, de annak tuti nem orulnek, ha te lennel a rokonom
2015. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
41%
Ne félbe vágd, a felétől kb egy centire a kisebbet küldöd neki, a nagyobb részét postán beváltod., as akkor küldhetsz neki egy köteggel is akár.
2015. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
8%

Mit kell egyből leszólni a kérdezöt? Honnan tudjátok milyen emberek azok? Ilyen belelátóal vagytok?

Tuti van nektek is "ellenség" de meg is értem...

2015. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%

#23:


Mert momentán egy totál értelmetlen gyerekes baromságot tervez, amivel csak saját magát károsítaná meg.

Hiszen az ő pénze veszne kárba, csak azért, mert szerinte ezzel mások alá jól be fog fűteni. Aztán majd tényleg jön a pofára esés, amikor a rokonok nevetve beváltják a kettészelt bankjegyeket.

2015. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
82%

inkább add jótékony célra és küldj egy képeslapot neki ezzel a szöveggel


"A szeretet ünnepén idén az ajándékodra szánt összeget az xy alapítványnak adtam


Békés Karácsonyt kívánok"

2015. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
59%

utolsó!


Ebből indult a botrány, de lehet kiírtok egy kérdést ezzel kapcsolatban.

2015. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Napi kamukérdés megvolt, jól van...
2015. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy 50 %-ig érvényes a pénz, szerintem még így is érvényes fizetőeszköz, bár nem hiszem hogy elfogadják.
2015. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!