Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szemet szemért, fogat fogért?

Szemet szemért, fogat fogért?

Figyelt kérdés

Sógornőm meg az anyja többször meglopott minket. Pénz, ruha, kaja, az egész mélyhűtő tartalma, újszülött ruhák, szétrombolták a 3 szobás házunkban a fürdőt, 2 szobát. Én szülni voltam, erre volt bevásárolva a mélyhűtőben, és az akkor szükséges újszülött ruha, pelenka, az én ruháim, félretett pénz (elég sok), párom külföldön. A kicsi 3 betes volt, mikor hazajött.

Nem tudom honnan volt kulcsuk, mert csak nekem van kulcsom, és az enyém nálam volt. Feljelentés nem történt, ennek oka volt, nem részletezem.

Viszont most úgy alakult, hogy vissza akar vágni a párom ( az ő húgáról és anyjáról volt szó), és nem tudom, hogy lebeszéljem vagy támogassam. Hasonló dolgokban...kölcsönkér 3 ezret, nem adja vissza, lábakél a fűrésznek, kalapácsnak, apróságoknak. Amik nem nagy értékek, de bosszantóak. Plusz nem fog besegíteni nekik, pl bevásárlás, barkácsolás, javítás, meg férfimunkák.

Ő szeretné. Ti mit mondanátok? Támogatnátok?


2016. jan. 12. 23:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Te jó isten....

Most komolyan, hogy-hogy nem tettél feljelentés??

Ez elképesztő.

Mégis hogyan jutottak be?

EZT MÉGIS HOGY HAGYHATTÁTOK ANNYIBAN?

Ez elképesztő.

2016. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Bizonyíték nem lett volna, mert az nem az, hogy ugyanolyan a ruhája. De ez már mindegy... Most reggel megmutattam a válaszaitokat a páromnak. Egyetért veletek. Innentől ejtve vannak...
2016. jan. 13. 09:28
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
nem lett volna bizonyíték?:D igenis a ruha maga is bizonyíték és tuti volt ujjlenyomat is, arról nem is beszélve biztos nem kulccsal nyitottak ajtót annak nyoma van. Szóval szimplán csak gyávák voltatok most meg csendben szakítnátok meg a kapcsolatot,hát gratula hozzá. Én minimum leordítottam volna a fejüket és szintúgy mindent szétvágok a házukban amijük van, persze csak akkor ha nem jelentem fel őket, mondjuk én tuti megtettem volna.
2016. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%
Alamuszi nyuszik vagytok. Ha fáj akkor is. Jól pofán kellett volna vágni őket, nem utólag sunnyogni. A karma őket utol éri majd, de ha ugyanazt csináljátok akkor rátok is visszahat. Sok sikert bénák. Növesszetek gerincet.
2016. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
25%
Karma nem létezik, az csak egy indiai babonaság.
2016. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Feljelentés nem történt, ennek oka volt, nem részletezem."

Azért csak részletezhetnéd mi oka lehet annak, hogy nem jelented fel azt aki kirabolja a házadat...

2016. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kár hogy akkor nem lettek felelősségre vonva, mert ha rákérdezel, a viselkedéséből igazolódhat, hogy ők voltak, így meg inkább csak gyanú van. Én lebeszélnélek az ilyen bosszúról, nagyon el tud mérgesedni, sosincs jó vége. Engedd el a veszteséget, és tarts tőlük távolságot.
2016. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt ha én hazajövök a kórházból, és ki van rabolva a házam, meg rongálva, abban a másodpercben hívom a rendőrséget. Vagy hogy derült ki hogy a rokonok voltak, mielőtt rendőrt hívtál?


Másrészt ha innentől lopkodjátok egymást, akkor a gyereketek ezt fogja látni, hogy néha a mama lop apától, néha fordítva?

Ez nem megoldás.

2016. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Sógorom hozott haza a kórházból, jött vele a sógornőm is, rajta pedig az egyik ruhám. Akkor még azt hittem, neki is van. Majd hazaérve közölte, kimostak nekem, segít beszedni a ruhákat. Kintre voltak teregetve. Hazaérve nagyot néztem, mire az volt a válasz, ők takarítottak, a gyerekek meg közben randalíroztak. Ne úgy képzeljétek, hogy baltával szétverve a bútorok, hanem a falon végigkenve a szaros pelenka, bele a szőnyegbe is, a plafonon rágó tucatjai feldobálva, az ajtóból volt az üveg kitörve, a fürdőszobában ugyanez, azt ki is fosztották, sminkescucc, szappan, tusfürdő, mosópor, ilyesmi.

Már egyedül voltam, mikor a hűtőt néztem.... A fura az volt, hogy hoztak egy-egy tányér kaját, előtte soha.

Először rendőrt akartam hívni, de a páromat felhívva lebeszélt. A sógor a helyi spicli. Bármi van, jelenti a zsaruknak. Sok embert tartóztattak már le általa. Így őt vagy a családját max ha megölnek valakit, akkor veszik elő egy enyje-bejnyére.

Az az igazság, ha nem ismeritek a hátteret, nem lehet megérteni. Persze Párom is, én is helyretettük őket, hiába laknak szembe,a gyerekemet nem engedem a közelükbe, tehát nem felhőtlen a viszony.

2016. jan. 15. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!