Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokahúgom úgy leégetett...

Az unokahúgom úgy leégetett hogy az nem igaz, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban lesz az esküvőnk,aki készítette a ruhámat,ma délelőtt át is hozta személyesen. Itt volt néhány barátnőm,egyetemi évfolyamtársam, a nagymamám és az anyukám,nagy volt az izgalom,meg persze a készítő is itt maradt,hátha van valami végső igazításra szükség. Felvettem,mindenkinek nagyon tetszett,pont olyan lett,mint vártam,nagyon tetszik. A nagy örömködés közepette betoppant az unokahúgom,és elkezdte pocskondiázni a ruhát (nem tudta,hogy aki varrta is jelen van,mert nem ismerte),hogy ennek gagyi az anyaga,olyan mintha egy 5 éves varrta volna,kispórolták belőle az anyagot stb... Kb megfagyott a levegő,mire anyukám kituszkolta a konyhába és felvilágosította,hogy mi a helyzet és lesz szíves befogni...nem győztem magyarázkodni a varrónőnek,aki kínosan mosolygott és látszott rajta a sértettség. Ami nem is lep meg,mert profi munkát végzett,és mindenki elismerte ezt kivétel az a kis pi..a... De bánt,hogy hogy emlékszik így rám,rohadt kellemetlen helyzet volt! Ezek után erösen elgondolkodtam hogy közölném a kedves anyjáékkal is hogy ne jöjjenek az esküvőnkre, és ezt a kis bunkót is nyugodtan hagyják otthon, mert nem kell elrontania más örömét!

Egyébként eddig sajnáltam,mert hát ...elég nagydarab, normális kapcsolata még nem volt,de tisztán látszik,hogy "ha az én tehenem megdöglött,dögöljön meg a másé is" életérzésből indítva nem akarja hogy másnak jó legyen.

Meggyűlöltem,és nem szívesen látnám a lagzin. Ti mit tennétek?


2016. febr. 16. 15:32
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
15%
Én elgondolkodnék azon amit mondott.
2016. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
3%
Jó lenne tudni a korotokat.!
2016. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
17%

Megmutatod a ruhát? Jöhet privbe is!

Szerintem neked kell, hogy tetszen más meg lényegtelen, hogy ki mit mond, mert ez a Ti napotok lesz!

27F

2016. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
71%
Beszélj a szüleivel és vele is, mondd meg, hogy ezek után nem akarod hogy a lány eljöjjön.
2016. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

Nem érzem szükségét,hogy elgondolkodjam.

A ruha tökéletes,és minőségi munka.

Mindenki ezt mondja,még a nagymamám is,aki annak idején varrt,méghozzá nem is akárhogyan.

Talán az ő véleménye mérvadóbb számomra,mint egy rosszindulatú alaptalan megjegyzés.

Milyen érdekes egyébként hogy mindig noname,asztalra semmit nem letevők bunkózzák más munkáját. Ő nem dolgozik,de nem is tanul, mert " emberek közelében pánikrohama van" .. Talán ez mindent elmond erről a szó szerint "hatalmas jellemről"....

2016. febr. 16. 15:42
 6/59 A kérdező kommentje:
22 vagyok.
2016. febr. 16. 15:45
 7/59 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván tapintatlan volt. Ha látta, hogy neked tetszik, kár volt pocskondiázni, meg különben is késő van már, és egyébként sem az ő dolga.

Ha nem szimpatizálsz vele, mondd meg nyugodtan, hogy ne jöjjön!

DE!

Te meg miért izgatod ennyire magad, hogy mit gondol a unokahúgodról (még csak nem is rólad) egy olyan nő, akit életben egyszer-kétszer láttál, és többé már nem is fogod? Te megköszönted neki, és elmondtad, hogy tetszik a ruha. Ha ezek után az unokahúgod kritikáját neked "rója fel", az az ő baja! (De biztosan sok nehéz ügyféllel találkozott már életében - és fog is még, ez (is) ilyen szakma)

Azt meg végképp nem értem, a testvéredéket miért akarod száműzni az esküvődről. Én azért ezt a részét túlzásnak tartanám (hacsak nm ők maguk mondják, hogy ha a gyerekük nem jöhet, akkor ők sem jönnek)

Vegyél egy mély lélegzetet, és higgadj le egy kicsit!

2016. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
69%
Ezek után megmondanám a lánynak és a szüleinek, hogy az esküvőmre csak olyan embereket várok, akik tényleg tudnak örülni a boldogságomnak. Az ünneprontók inkább maradjanak otthon.
2016. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
64%
először is a varrónőnek még egyzser írsz egy levelet, melyben szörnyen sajnálod az unokahúgod viselkedését és még egyszer megerősíted, hogy a hugi vélmeénye alaptalan, mert te A MENYASSZONY nagyon is megvagy elégedve. Az unokahúgodat pedig nem hívnám meg a helyedben, sőt ha a szülei emiatt pampognak akkor őket sem, hisz miért hívnám le azok után, hogy leszólja a már kész ruhát, mikor már amúgy sincs idő változtatni? bunkó volt a kiscsaj és amúgy is ha tömegiszonya van ne is jöjjön a lagziba :D
2016. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
47%
Már nem azért de a szüleit nem kéne büntetni ők nem tehetnek semmiről inkább csak a kislányukat hagyják otthon.
2016. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!