Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Elkérte anyám testvére a telefonomat hogy a volt barátját "ellenőrizze" rajtam keresztül. Odaadtam a telefonom, és meglátott a keresési előzményekben 2 netr!bancot. Megkérdezte hogy miket n3zegetek -viccesen-, mondtam hogy egy videóban láttam őket, és rájuk kerestem. Ti elhinnétek? Szerintetek gáz?

2016. márc. 18. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az xd Elképzelem a szituációt,és csak szakadok ne haragudj xd
2016. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13 f
2016. márc. 18. 20:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem nevettem, de visszagondolva… XDD
2016. márc. 18. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nevetni lehet :D Ne érezd magad kellemetlenül.
2016. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, mindenki szaladt bele valami hasonlóba annyi idősen, mint te. Nehogy azt hidd, hogy amikor ők voltak kamaszok, akkor nem foglalkoztak ők is ezzel. Jó, nem ilyen direkt módon, mint manapság, de mindenki volt kamasz. Szóval nyugodj meg, nincs vész.
2016. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) megnyugtattatok, jobban belegondolva tényleg nem olyan komoly:D. Mindenkit felértékeltem :)
2016. márc. 18. 21:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!