Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rossz ember vagyok, amiert...

Rossz ember vagyok, amiert utalom a leendő sogornomet. Tenyleg az lennek?

Figyelt kérdés
Egyszeruen a bemutatkozasunktol fogva meg tudnam fojtani egy kanál vizben, irritál, ki nem állhatom. Alapvetoen nem vagyok ilyen, mindenkivel barátságos, nyitott vagyok, de vele ez Sosem ment, de o sem nyitott felem. Ez egyértelműen kölcsönös unszimpatia, csak nem ertem a miertjet. Igazabol egyikünk sem tett semmit, bar o egy elegge nyafka, kisse flegma no. De konkretan nekem meg nem ártott, egyszeri incidenst leszámítva, de az sem volt nagy dolog, amiert okom lenne Ennyire utalni. De o is igy érez, tudom, hiaba nem mondja ki nyíltan. Nektek van ilyen, hogy ok nelkul Ennyire irritál valaki titeket?
2016. márc. 19. 01:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Van ilyen. Valakire esetleg hasonlít akit nem bírsz, vagy vannak olyan tulajdonságai amik olyan emberekre jellemzőek akikben csalódtál. Nagyon meg fogja nehezíteni az életed ha ezt az érzést tovább táplálod iránta. Sok -sok családi esemény lesz még amin közösen kell meg jelennetek. Lehet hogy még egymás segítségére is fogtok szorulni amikor gyerekeitek lesznek. A legjobb nem most elmérgesíteni a helyzetet úgy hogy nem is tett még semmit ellened. Ő is érzi hogy nem bírod, ezért ez így elég nehéz hosszú távon. Javaslom hogy keress fel valakit aki theta healing konzulens vagy kinezológust aki megoldja benned ezt a problémád. A harmónikus családi életed múlhat rajta. Egyébként olyan is van, hogy két ember nem bírja egymást, és a felszínen szépen viselkedik egymással de mind a kettő érzi hogy valami nem ok. a másikkal.
2016. márc. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Én is így vagyok az egyik rokonommal. Jóval fiatalabb nálam és esküszöm vártam a megszületését, de utána valahogy sehogy sem akardzott megszeretni. Irritál. Nem tudom én sem az okát.
2016. márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Bár a kérdezőről nem tudni, hogy férfi vagy nő, de van egy nagyobb összegű fogadásom, hogy nő és az utálat tárgya a bátyja barátnője.
2016. márc. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Azért ez beteges, az utalathoz ok is kellene. Max nem bírod, nem kedveled, de utalni valakit ok nélkül...
2016. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Húsoscsontos?
2016. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
5.: nem :)
2016. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Várjuk ki a végét,lehet ő az,de most finoman kezdi.
2016. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
5. en is pont arra gondoltam. De várjuk ki a véget, mert sok ember van, aki nincs jóban a sogornojevel.
2016. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
én is így voltam a sógorom nejével, éreztem hogy valami nem smakkol vele,de úgy voltam hogy én gondolom rosszul és normálisan viszonyultam hozzá.Aztán elkezdett beszólni, áskálódni ellenem és amióta megszülte AZ unokát azóta előjött az igazi énje. Szóval igenis van megérzés akkor is amikor még semmi nem utal arra mi lesz, ne érezd hogy rossz ember vagy,de addig normálisan viszonyulj a sógornőhöz amíg csak megérzésed van vele kapcsolatban de nincs bizonyítékod.
2016. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
bakker, nem igaz, h ennyi eltelt hónap után a csontos kérdező még mindig a gyik kollektív tudatában van... :D
2016. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!