Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy érzem szemet vetett rám a...

Úgy érzem szemet vetett rám a leendő munkahelyemen egy interjúztató nő, akivel együtt kell majd dolgoznom. Tapasztalatom szerint ebből soha nem jön jól ki az ember. Ti elvállalnátok így a munkát?

Figyelt kérdés
Ezt azért megérzi az ember szerintem,legalábbis szerintem.Szóval ezzel kapcsolatban van nekem negatív élményem egy régebbi munkahelyen.Közvetlen együtt dolgoztam egy nővel,akkor is párkapcsolatban voltam.Ő akart volna tőlem valamit,de én nem.Ez rá is tette a bélyeget a mindenapokra.Én hűséges típus vagyok,és én elítélem a munkahelyi kalandokat,és amúgy is.Szóval én úgy gondolom ha egy nőt visszautsít az ember,aki valamilyen szinten kisfőnök is a cégnél,úgy gondolom eléggé elronthatja a munkahelyi légkört,ezzel akár a munkámat is kockáztatva és a magánéletemet.Mi a véleményetek erről?
2015. márc. 10. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

NE fantáziálj elöre, hacsak nem ezzel akarod megmagyarázni, miért nem vállaod el az állást.


Nem valószínü, hogy tényleg akarna töled valamit, az "Ezt azért megérzi az ember szerintem" legtöb esetben csak az illetö által belelátott dolog, nem igaz.

2015. márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ma 07:23


Nem mondanék ilyet,ha nem lett volna ilyenbe már részem egy régebbi munkahelyen.Ott sem láttam bele semmit,ráadásul nem is adtam semmi jelet arra,hogy azt gondolja akarok tőle valamit.Inkább ott is ő látott bele dolgokat,miközben tudta,hogy kapcsolatban vagyok.Én munkahelyen nem szoktam flörtölni,kedveskedni nőknek,dolgozni megyek egy munkahelyre.

Voltam már pár interjún és tudom milyen,amikor egy nő nem csak interjú alanyként,vagy munkatársként néz az emberre,amikor hirtelen kizökken a szerepéből,akkor lehet ezt észre venni.

2015. márc. 10. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van sajnos rossz tapasztalatom e téren.

Így mikor az utolsó munkahelyemen melóztam, a próbamunkán és még utána pár hétig szinte biztos voltam benne, hogy már pedig velem kikezdtek.

Aztán észrevettem hogy az illető a hatvan éves konyhásnéninek is ugyanúgy nyomja a célozgatós poénokat, és ugyanúgy kedves, közvetlen vele is.

Szóval nem kell rögtön ezt látni bele!

Ha úgyis sokat dolgoztok majd együtt és tényleg akar valamit, akkor majd leállíthatod.

2015. márc. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!

Valami nem tetszik nekem. A stílusod olyan, mintha nő írta volna a szöveget.

2015. márc. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvállalnám. Nem biztos, hogy ki fog veled kezdeni. Ha jobban megismer, akkor majd tudni fogja, hogy foglalt vagy és hűséges. Nem mindenki olyan, hogy ez nem érdekli és akkor is rádmászik.

Ha meg kikezd veled, akkor sem biztos, hogy utána gondok lesznek emiatt.

Te csak a korábbi rossz tapasztalatot vetíted ki a mostani helyzetre.

Dolgozzál és ne foglalkozz ezzel. Amíg nem történt semmi, nem kell előre rágódni rajta.

2015. márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A munkahelyre dolgozni megy az ember. Nem flörtölni, pláne nem ismerkedni, smárolni, és szexelni.

Ha jól értem, még nem dolgozol ott,csak talán beígérték neked(?), hogy tied lesz az állás, te vagy a befutó a 1000 jelentkező közül?

Ha ott leszel,meglátod. Én mindenesetre az első hetekben, hónapokban nem foglalkoznék vele - mindaddig tuti nem, amíg egy határozatlan idejű szerződés nincs a markomban(akkor már jár egy csomó minden, végkielégítés, X hónapnyi bér búcsúkor, meg amit akarsz.) Próbaidő alatt viszont elég egy apró hiba, és csá.


Ha jól értem, téged nem főnöknek vesznek fel. Mégcsak kisfőnöknek sem. Nem lesz beosztottad. Ergó én ilyen helyzetben nem kockáztatnék.

2015. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!