Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kellene tennünk? Teljesen...

Mit kellene tennünk? Teljesen megváltoztatta az új barátnője

Figyelt kérdés
Sziasztok,az unokatestvéremről lenne szó, teljesen kifordult magából mióta új barátnője van,kb fél éve lehetnek együtt. Összeveszett a testvérével és az anyukájával is, már nem is beszélnek egymással,a lánnyal összeköltözött 3 hónap után, titokban csináltattak közös tetoválást is,egy hatalmasat a karjukra. Azelőtt nem volt neki egy darab sem,most pedig a 3. tetoválását tervezi. A barátaival se megy már sehova,csak az új lány családjával van állandóan. Régen én és az uncsim nagyon jóban voltak ,addig amíg vége nem lett egy 5 éves kapcsolatának, azóta csak váltogatja a nőket , az összes barátja megházasodott úgyhogy arra gondolok azért akarja hirtelen ezt a lányt annyira magához láncolni. De én nagyon aggódok miatta és keresztanyukám is belebetegedett ,hogy kizárták az életükből mindentéren. Valamit tehetnék?
2016. márc. 31. 10:58
 1/5 Mustela Putorius válasza:
58%
Sajnos nem. Ugyan ez volt velem is, az unokatesom osszeszedett egy olyan lányt, aki vegigsz*pta a fél világot és köztudott volt róla, majd mg is csalta és még akkor is tortetett utána az uncsitesom. Annyi lett az egészből h mindenki megmondtam neki,h undorito a csaj és hagyja ott,ezért velünk is össze veszett, azóta nem beszélünk. Szóval ha beleszolsz meg rosszabbul jársz.
2016. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit ráadásul nem is közeli családtag vagy, nem venné jó néven ha beleszólnának az életébe.
2016. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a dolog 7 éve tart, az unokaöcsém pedig vak. Egy luxus p.ostit olcsóbb lenne fenntartani, mint ezt a nőt, de nem lehet mondani semmit sem.

Hagyd rá, mást nem tehetsz...

Tudom, nem könnyű, mi 7 éve csináljuk ugyanezt...

(itt nagyon kemény anyagi dolgok is vannak, de ebbe már nem szeretnék belemenni, a lényegen nem változtat.)

Kitartás, és bízz, bízzatok benne, hogy egyszer észhez tér...

2016. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre szoktam mondani, hogy "az életben az a legszebb, hogy mindenki úgy ba...a el, ahogy akarja". Most hiába beszélnél vele, még te lennél a rossz. Hagyd rá, majd alakul.
2016. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ráadásul az új barátnő testvére már ült börtönben. Amúgy elég gyanús a lány,hogy kisebbségi,bár rajta nem látszik,de az apja olyan mint egy vajda..

Azért veszem ezt a szívemre,mert nagyon jó kapcsolatot ápoltunk eddig :(

2016. márc. 31. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!