Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem kedves velem apám...

Miért nem kedves velem apám barátnője?

Figyelt kérdés
Nem rég költözött ide én apámmal életem, de mióta megjött hiába próbálok kedves lenni vele akkor is mindig flegma velem és semmi nem jó amit én mondok..pedig segítek neki ahol tudok, megcsinálom a sz.gépét takarítok vele stb de mindig úgy néz rám mint a véres rongyra amikor éjjel kimegyek wc-re akkor az ülőkét is nagyon csendesen hajtom le nehogy rosszat gondoljon és jobban utáljon, és inkább a szobámban eszek. 21/f
2015. ápr. 7. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

21 évesen komolyan ez a legnagyobb problémád?

Figyelj szard le. Apáddal jóban vagy vele nem kell. Ha flegma akkor flegmulj vissza és kész. Legyél már férfi.

2015. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
igaza van az elsőnek! 21 éves vagy, nem 12.. :)
2015. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Mert féltékeny rád, fél, hogy te nem szereted őt, és megpróbálnád kiutálni. Gondolom.

Flegmázz vele te is. Ha ő nem kedves veled, te miért lennél az vele?

2015. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra! Simán elfog nyomni ha ennyire tapintatos vagy! Kedves,aranyos vagy meg minden de nem kell ennyire foglalkozni vele.Nyugodtan csapkod a wc ülőkét is ha kedved tartja,mert neked több jogod van ott bármihez mint neki.És ha rajta nem láttod,hogy nyitni akar akkor te se törd magad.Neki kell elfogatatnia magát veled nem forditva.

És ne egyél a szobában ez olyan mintha különcködni akarnál és ez senkinek sem szimpatikus.csinalj mindent úgy ahogy eddig!!

2015. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De amilyen tekintettel rámnéz már attól elmegy az életkedvem.. úgy néz mintha egy kis szürke féreg lennék.
2015. ápr. 7. 11:35
 6/16 A kérdező kommentje:
És ha valamit elrontok akkor egyből vigyorog mint a tejbetök.
2015. ápr. 7. 11:36
 7/16 A kérdező kommentje:
Kárörvendő. És azt is tudja hogy nem volt még barátnőm sem és szűz vagyok, lehet emiatt is érzi magát nyeregben én meg egy kis szar semmi vagyok.
2015. ápr. 7. 11:37
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát apám valami férfias dolgot kezdj el mert így nem lesz jobb...
2015. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Csak fejezd be, hogy "még a WC-ülőkét is..." ő nem egy királynő akinek előjogai vannak, elvileg partnerként kellene viselkednie. Esetleg beszélj apukáddal, hátha ketten hamarabb kitaláltok valami megoldást. Sőt, akár hárman is leülhetnétek beszélni... ezzel máris elkerülnéd az "apu közvetít pótanyu totál mást állít,mint amit csinál" szituációt :)
2015. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, még annyit a HSZ-emhez, hogy az utolsó verzió szerintem a legérettebb, "legfelnőttesebb" megoldás
2015. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!