Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Anyám unokatestvére az nekem...

Anyám unokatestvére az nekem kim? És nagyon gáz, ha kiakarok vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem gondolkodok kapcsolatban, egyszerűen csak meg akarom hódítani, meg akarom egyszer szerezni magamnak..

Ez nagyon beteg dolog? :/



2016. júl. 5. 19:27
1 2
 1/18 anonim válasza:
81%
Elég beteg gondolat...Rokonod...Akkor is, ha vérben nem közelirokon, de mégis a rokonod..
2016. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
#1 mitől beteg?
2016. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Másodnagynéni/bácsi, vagy unokanéni/bácsi. Elég távoli rokonság, nem gáz, ha ki akarsz kezdeni vele, feltéve, hogy facér, és nem 30 év a korkülönbség köztetek.

2016. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Mivel rokom igen gáz lenne ha kikezdenél vele. Szerintem ez abszolút nem normális.
2016. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Elírtam, rokon*
2016. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
igen, ez nagyon beteg dolog. ha felmerul benned a gondolat, hogy nem az, attol meg hidd el, az. gondolj bele, hogy anyukad unokatestvere, - ha nem is kozeli- de szegrol vegrol megis a rokonod. mondjuk ha edesanyad anyjanak a testverenek a gyereke, akkor a dedimamatok mar kozos, a dedi meg azert eleg kozeli rokon!!!.......
2016. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

törvény szerint elsőfokú unokatesók is házasodhatnak. ergo ezt sem bünti a törvény.

viszont ha anyukád unokatestvérét ismered gyerek korod óta és családtagként kezelitek egymást,akkor ez tényleg beteg gondolat.. viszont ha nem ismeritek egymást(én pl nem ismerem az anyukám unokatestvéreit) akkor annyira nem beteg,hiszen sosem tekintettél rá családtagként, nem ismerted.

jogilag sincs vele gond. de fel kell készülni,hogy a család nem fogja jól fogadni ezt.

én is azt tudom mondani,hogy annyi ember van a földön..kezdj olyannal aki nem a rokonod.

2016. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem beteg dolog. Csak hajrá ;)
2016. júl. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
#8: Persze ,csak a végén nehogy pozitív legyen az AIDS teszt. ;)
2016. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Kedves utolso, AIDS... hogy jon ide?!
2016. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!