Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Más is szégyellné, hogyha a...

Más is szégyellné, hogyha a házastársa öccse börtönben lenne?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem. a házastársam nem tehet arról, hogy az öccse élete rossz vágányra került, lehet, hogy ő sem.. semmi értelme szégyenben élnie senkinek azért, mert egy ember rossz döntést hozott
2016. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem éreztem azt, hogy mások hibáinak terhét, legyen az akár családtag, magamon kellene cipelnem. Azt is butának tartom, aki engem ítél meg ez alapján. Igaz mondák, hogy madarat tolláról, de ez csak a barátokra igaz, mert őket magunk választjuk. A családtagokat nem lehet megválogatni.
2016. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem. van egy nagyon jó barátom. neki az egyik rokona börtönben van, emberölés miatt. emiatt nem ítélem el a barátomat, ő nagyon jó ember, nem tehet róla,hogy a családtagjai milyenek. nem te választod a családod.
2016. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem . Nekem anyukám testvére van börtönben és sosem szégyenkeztem miatta. Te se tedd!
2016. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Két barátnőm testvére megölte egy harmadik barátnőmet. Mégse tudnám elképzelni, hogy a lányokra nehezteljek, pedig nagyon fáj :(
2016. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Azért ez nagyban függ az októl is. Nem mindegy, hogy rengeteg adóssága jött össze, és nem tudta befizetni, ezért valamit csalt a pénzzel, vagy egy pszichopata sorozatgyilkos.
2016. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
NEm kell szégyellni a dolgot, de ha falusiak vagytok, tök mindegy hogy állsz a dolgohoz, a többiek ÚGY fognak rátok nézni
2016. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem dicsekednék vele, az biztos. A kapcsolatot teljesen megszakítanám vele.
2016. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert a párom nem tehet róla, hogy a testvére börtönben van (kiv. ha együtt követték el azt a dolgot, ami miatt elítélték as testvért), és a vérség nem jelenti azt, hogy hasonlóak vagy egyetért a börtönviselt öcsike nézeteivel. Az, hogy emiatt mások esetleg kinéznek... hát, az az ő szegénységi bizonyítványuk, nem a páromé vagy az enyém.
2016. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!