Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti szégyellnétek ha az egyik...

Ti szégyellnétek ha az egyik családtagotok börtönben ülne kábítószer kereskedelem miatt?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 10:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy szégyellném, ez nagyon gáz. Nem is tekintenék rá családtagként.
2016. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Szégyellném. Mert ha nekem nincs is hozzá közöm, akkor is biztosan mások vele azonosítanának, mivel családtag.
2016. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
En nem szegyellnem, mert az o bune nem az enyem. Masreszt egy adocsalot se szegyellnek, vagy egy stricit, de egy gyilkost nagyon.
2016. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem épp az a dolog, amire büszkének lehet lenni. Ráadásul a környezet úgyis a többi családtagra is ráhúzná, hogy ők sem jobbak nála.
2016. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Honnan tudná meg más, hogy valamelyik rokonom benn ül? De nem hiszem, hogy szégyellném, mert semmi közöm hozzá.
2016. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem én voltam, úgyhogy nem szégyellném. Szégyellje magát ő.
2016. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Az én szűk családi körömből senki nem áll közel a börtönbüntetéshez, szóval nagyon meglepődnék, ha bárkit is leültetnének akármiért. A tágabb rokonságom nem érdekel, maximum nevetnék egy jót a hülyeségén, de se nem sajnálnám, se nem szégyellném.
2016. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szégyelném..ki a francot érdekel, más mit gondol!Sepregessen mindneki a sajat háza körül.
2016. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

Kis településeken bizony ez nagy szégyen, de az is, ha valaki lányokat futtatt, vagy prosti, akár kényszerre teszi, akár nem.

Nagyvárosban a szomszédok se nagyon ismerik egymást.

2016. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ahol vannak pletykás emberek, előbb-utóbb úgyis kiderül minden.
2016. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!