Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Anyakent megetehetem, hogy a...

Anyakent megetehetem, hogy a dohanyzo rokonokat nem engedem a kisbabamhiz latogatoba?

Figyelt kérdés
Undorito, budos. Jon a ruhajukbol, szajubol. Nem akarom kitenni ennek a kisbabamat. Szerintem tok ertheto.
2016. nov. 7. 18:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
38%
Meg hát.
2016. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ. Ha még az ajtótokban is cigizik, akkor persze. Ha csak amiatt nem cigizett 2 napja, és 3x kimosott ruhát vett fel, hogy láthassa a babát, akkor azért ne.
2016. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen mindegy, hogy dohanyos-e valaki vagy sem, azt enged az anya a gyerekehez akit akar es azt tiltja el akit akar.
2016. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
54%
Ha a rokon tisztában van azzal,hogy nem szereted a dohányszagot és annak ellenére büdösen megy látogatóba,én sem engedném a pici közelébe.Sajnos nekem is van ilyen rokonom.
2016. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Nem fognak miattam nem cigizni. Az egyik sajnos nagyszulo. Szoval kellemetlen.
2016. nov. 7. 18:58
 6/65 anonim ***** válasza:
89%

Én nem dohányzom, nem is igazán bírom, hogyha valaki cigizik, de belegondolva, hogy gyakorlatilag nem túl sok károsodást szenvedhet egy baba, hogyha egy dohányos ember meg áll felette és megcsodálja, nem biztos, hogy a helyükben mennék a továbbiakban hozzátok bármiért is.

Megértem, hogy a baba az első, meg az anyuka dönti el, de egy kicsi túlzásnak érzem.

2016. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
88%
A ti lakásotokba azt engedtek be a férjeddel, akit akartok. Illetve a vendégeknek, látogatóknak tiszteletben kell tartaniuk a ti kéréseiteket, amik a látogatásra és az ottlétre vonatkoznak. Amit írtál, ebben a stílusban, ez azért elég kiábrándító. Elég diszkriminatív ebben a megvilágításban. Úgy gondolom, hogy ezt nem kellene megszabni, hogy csak olyan jöhet hozzátok, aki nemdohányzik. Esetleg MEGKÉRHETED, és hangsúlyozom, KÉRÉS, hogy mielőtt mennek hozzátok, közvetlenül előtte ne gyújtsanak rá. Attól, hogy ők is meglátogatják, vagy egy dohányzó meglátogatja, nem lesz rosszabbul a kisbabád. Mielőtt lepontoznál, magam is dohányos vagyok, de természetesen a családban, vagy a barátok körében, ha babalátogatóba megyek, előtte közvetlenül nem gyújtok rá.
2016. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
95%

Ez szerintem túlzás.

Nekem is van dohányos ismerősöm. Soha nem áradt belőle a füstszag.

Persze a baba közelében ne dohányozzon, és ne úgy jöjjön, hogy pont akkor nyomja el a cigit, amikor odaér, mert akkor azért lehet még érezni valamennyire.

2016. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
14%
Aláírom, hogy nem lesz baja a babának ha "csak" büdös a ruhája és a szája, ettől függetlenül mivel utálom a bagót és soha rá se gyújtottam, én szóba se állnék ilyen bagós emberekkel, akkor se, ha azok rokonok, szóval érthető Kérdező, megteheted. Max. örihari lesz belőle :-D
2016. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
87%
Na és az utcára sem fogod őt soha kivinni, mert ott dohányoznak az emberek?
2016. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!