Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagynéném 48 éves, nagyon...

Nagynéném 48 éves, nagyon szép, hátközépig érő, természetes vöröses szőke, hullámos haja van?

Figyelt kérdés
És egyébként is nagyon szeretem a nagynéném. Anyum beszólt neki a karácsonyi ebéd alatt, hogy ideje lenne levágatnia, mert nem illik a korához. Anyut is szeretem, de neki közelről sincs ilyen szép haja, és sajnos tőle örököltem az enyémet, és ezen összevesztünk. Most már ott tart a dolog, hogy akkor miért nem költözök hozzá? Most ezen tényleg ennyire meg kell sértődni?
2016. dec. 28. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
A hajhossz korfüggő? Van táblázat, hogy hány évesen hány cm-es lehet?
2016. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
érdekes egy család lehettek....
2016. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Biztosan a menopauza előjele ez...
2016. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Nyilas87 válasza:
17%
Szia, lehet benne egy kis szülői féltékenység, de amúgy anyukádnak biztos nem esett jól , hogy nem neki adtál igazat, de az hogy összevesztél vele az meg csak pont az i re. Engedd el kérj bocsánatot és minden mehet a régi kerékvágásban.Ha igazad van akkoris.. a béke fontosabb mint a nagynénéd sörénye
2016. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Anyud is viselkedhetne korához illő módon: nem szólunk bele, másnak milyen frizurája van. Pont. Igen gyerekesen viselkedik, akár meg is mondhatod neki.
2016. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
70%
Lehet csak rosszul esett az anyukádnak, h te úgy gondolod, hogy szebb a nagynénéd haja és ha mondtad neki, hogy neki nem ilyen szép a haja akkor lehet ezalatt az anyukád azt értette, hogy a nagynénéd szebb és felnézel rá v nem tudom és ezért mondogatja, hogy költözz hozza persze biztos nem gondolja komolyan. Sztem ezen nem kell besertodni menj oda hozza inkább és mond meg neki, hogy te úgy szereted ahogy van és nem érdekel a haja, de komolyan ilyenert összeveszni??😂
2016. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen gyermekded fltékenykedések, irigység sajnos sokszor az ember élete végéig megmarad.
2016. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem akartam összeveszni, csak már minden előjött haj mellett is és pár napja alig beszélünk, és látom, hogy haragszik. Szeretnék bocsánatot kérni, de valamiért nem megy.
2016. dec. 28. 21:28
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os, ezt fogom holnap. Mert amúgy nem szokott túl sok vitánk lenni, csak néha.
2016. dec. 28. 21:30
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
A nagynénéd szivesen megismerném.
2016. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!