Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan sampon, ami...

Létezik olyan sampon, ami természetes szőke hajra van, tehát védi azt, erősít, erősen hidratálja és természetes ( bio ) vagy vegán? és nem tartalmaz semmiféle plusz adalék anyagot, színezéket, erős illatanyagokat és maximálisan jót tesz a hajnak?

Figyelt kérdés

Sok, rengeteg sampont használtam már. Természetes világos szőke hajam van, ezért igyekszem neki a legjobb ápolást és hidratálást adni.

sajnos nem találtam még meg azt a termékcsaládot, ami inkább természetes összetevőkből van, erősíti a hajat ill segít kicsit erösebbé tenni, szőke hajra van kialakítva és maximálisan bevált volna.


Ami eddig nálam nyerő volt, de mégse stimmelt valami az a : FAITH IN NATURE GINKGO BILOBA SAMPON ( de saqjna ennek nincs hajpakolása és hajvégápolója ), valamint a FRUUCTIES szőke hajra, szeretteem, holott nem volt természetes alapanyagú, a gyümölcs sav kicsit erősített a hajamon, az illetát is szerettem...de sehol nem lehet már kapni :(


Ami kellene: sampon, balzsam, pakolás és hajvég ápoló szérum féleség


Lányok, nők, tapasztaltabbak? bármi érdekelne, a hajam az első!



2016. okt. 26. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban árulnak jókat :)
2016. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Baleának van szőkére való termékcsaládja. Ebben majdnem biztos vagyok, de nem 100%, mert nekem nem az kell, így nem is figyeltem célzottan. De mintha.
2016. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Bingo, de most esett le, hogy nem bio/vegán.


Azt viszont nem tudom, hogy mondjuk az Alterra/Alverde árul-e szőkét. Azok amúgy állatokon tesztelő cég tulajdonában vannak.

Esetleg a Müllerben a Terra Naturit érdemes megnézni, ha van a közeledben.

2016. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!