Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van még itt valaki rajtam...

Van még itt valaki rajtam kívül aki a háta közepére se kívánja a sógornőjét? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én nem foglalkozom a sógornőmmel. Mivel nem élünk egy fedél alatt, és bár egy családban vagyunk, még nem kötelező vele tartani a kapcsolatot. Így mi nem is igazán találkozunk. A kötelező ünnepeknél amikor megyünk anyóshoz, mindig úgy megyünk amikor ők nem mennek. Ha jól emlékszem 5 éve láttuk utoljára egymást. Jól van ez így. Csak megjegyzem: a Testvéremmel vagyis a bátyámmal szoktam találkozni, vele tartjuk a kapcsolatot.
2017. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

En 3 eve nem tartom a kapcsolatot vele

4 eve hazasok a testveremmel. Karacsonykor se pedig 200 meterre laknak tolunk. Igy a legjobb megoldas. Azota sokkal jobb

De az elkovetkezo jo par evben biztos nem beszelunk. Sajnos tesom ez miatt elegge ket tuz kozott van es lesz is. De vannak dolgok amiket meg kell tanulni kezelni. Ez tesomnak is ilyen. Mind2onk reszerol. En utcan elmegyek mellete koszones nelkul. Ez forditva is igaz.

2017. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Minden vacsora alkalmával furakodik, tapintatlan, lenéz engem és a páromat is. Magát tökéletesnek tartja, bár az anyja fizeti a számláik javát, meg a kislánya a mindenség, emellett a férje félreqr folyamatosan, de ő boldog családanyaként és tökéletes feleségként tünteti fel magát. A kislánya drogozik, a pasija díler, de persze ez sem érdekli. Helyette az van, hogy a tesója milyen trehány, meg mindig csak gitározni tud meg játszani, meg flúgos szakadt nadrágú barátai vannak. És engem is szekál, hogy nem találok munkát vagy ha igen akkor "jajj hát majd lesz jobb, ahol nem minimálbér alatt keresel" hozzátenném, hogy most a minimálbér tripláját keresem meg, de ő ezt nézi ki belőlem, de direkt nem is kötöm az orrára... szóval vannak bajok. Azt az évi 2-3 alkalmat kibirom mikor el kell őt viselnem, de már sokszor volt úgy, hogy orrba rúgom ha nem fogja be a száját. :) Szerintem mindenki magából induljon ki. Én ha egyszer ilyen leszek eskü inkább felkötöm magam...
2017. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Miert jo kibeszelni masokat? Marmint ha te nem szereted a sogornod, konnyebb a lelkednek ha gazos sogorno-sztorikat olvasgatsz? Tenyleg nem bantasbol kerdem de egyszer ugy szeretnem megerteni miert akar valaki anyosutalo vagy sogornoutalo sztorikat olvasni vadidegenekrol :)
2017. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
És kérdező, te miért nem? :)
2017. febr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
80%
Az én sógornőm azt szokta csinálni,délben jött ,vagy akkor mikor gyerekeim hazaértek suliból,ebédeltek persze akkor már őt is meg kellett kínálni,és egész délután ott ült nálunk, egy idő után meguntam nem kínáltam ebéddel,megsértődött,hát ezért kívánom a mai napig a hátam közepére :-)
2017. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%

nyissunk az indexen fórumot: Utálatos sógornők címen!

Pf! -

2017. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Lmao, a te kívánságod nekem már megvalósult!
2017. febr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!