Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek mi a véleményetek?

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék a véleményetekre. Az eggyik családtagommal nagyon jóban voltam, nagyon sokat voltam náluk szinte az összes nyaramat náluk töltöttem. Az történt hogy amikor utoljára voltam náluk tavaly tavasszal "összevesztünk". Skypelni szerettem volna a haverjaimmal de az unokatesomtol nem tudtam mert üvöltözött a gép elött és ezért az eggyik haveromnak írtam róla valami csúnyát. Amikor hazajöttem ez kiderült mert a nagybáttyám elolvasta a facebookomat, veszekedtünk és azóta nem voltam náluk. Amikor beszéltünk erről akkor ugye azon volt a hangsúly hogy én mit mondtam a fiára és akkor a beszélgetés végén felhoztam hogy oké hogy én ezt mondtam de ő és sokszor a nagybáttyàm is bu*izott meg mindig beszologatott, hülyeségből ez tény de mégis sz@rul esett de ott inkább lesz@rtam mert én vagyok az idösebb, és persze bocsánatot is kértem. Erre már nem válaszolt és itt vége lett a beszélgetésnek. Amikor még lejártam egyszer lejött velem a legjobb barátom is de utána mondta nagybáttyám is hogy soha többet nem jöhet mert mindent megevett, fárasztó volt mondom oké. Aztán mostanában amiota nem járok már 3x volt lent a legjobb barátom és most tervezik hogy lemegy végleg szereznek neki ott munkát amint 18 lesz. Csak szerintem szánalmas egy kicsit hogy hirtelen ahogy én nem járok le többet a haveromat hívják le akit ugye nem akartak többet hívni. Tudom ilyenkor az van hogy szarjam le stb. de mégis szarul esik mert elötte olyanok voltak nekem mint a szüleim. És hogy ha tényleg olyan jóban lettünk volna és ők is mondog mondták hogy bármikor számíthatok rájuk akkor nem megpróbáljuk megbeszélni az egészet normálisan? Bocsi hogy néhol hülyén fogalmazok de most hogy így ezt "kiadom" magambol ideges vagyok. Minden családban vannak ennél durvább veszekedések mégis megtudják beszélni a családtagok normálisan nem ilyen gyerekes módra megharagudni a másikra és többet nem beszélni. Nektek erről mi a véleményetek, ti hogyan reagálnátok ilyen esetben?

2017. márc. 5. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hajjajj, van baj bőven.


1. miért vonsz bele az ilyen otthoni perpatvarba idegeneket? Nekem is vannak konfliktusaim a családban, de nem kötöm idegenek orrára. Persze, hogy megsértődnek az érintettek.


2. Hogyan léphet be valaki a facebook-odba? Ne hagyd nyitva. Neki meg tilos.


3. Amit a barátodra mondtak, ugyanolyan gáz, mint amit te mondtál az uncsidra. Ők se jobbak nálad, el vannak tévedve.


4. Hogy a haverodat, aki nem is rokon, máig vendégül látják, abszolút nonszensz. Szerintem bosszúból teszik, hogy neked fájjon. Nem is hallottam még ilyenről, ilyen nincs, ez szándékos provokálás.


5. A haverod erre mit lép? Ő sincs teljesen rendben, ha ez felőle oké.


Én is voltam olyan helyzetben, hogy rosszul fejeztem ki magam, megbántottam családtagot, bocsánatot kértem, de igazából sosem bocsátottak meg. Őszintén? Az ő bajuk. Én úgy fogom fel, hogy eköré nem szervezhetem az életem, ők is bántottak már meg mást, ők se szentek, ha annyira el vannak telve magukkal, akkor mg szívességet is tesznek azzal, hogy megkímélnek a társaságuktól.


Mondanám, hogy felhozhatod érvként az ő undorító lépéseiket (facebook-ba való belenézés, a haveroddal való demonstrálás, nem megbocsátás), de igazából felesleges. Nem öltél meg senkit, nem tettél visszafordíthatatlant, meg is magyaráztad, egy értelmes ember megértené. Ha erre se történik semmi, akkor legyen nekik nagy örömük abban, hogy ennyire szerencsétlenek. Őszintén, többet nem tehetsz.


Én a helyedben a haveromat viszont átértékelném.

2017. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az ő telefonjába voltam belépve mert én akkor adtam el az enyémet és az övét használtam az utolsó napokban. Igen szerintem is az miatt hivják hogy engem idegesítsenek és ő szerinte rendben van mert ő is felnéz nagybáttyámra és örül ha mehet hozzájuk. Ma tudtam meg ezt az egészet hogy 18 éves korában le akarják végleg hívni így már én is máshogy nézek rá mert ha tényleg a barátom lenne nem lenne benne, ha forditott helyzet lenne én sem mennèk oda akármennyire hívnak mert tudnám hogy miért csinálják. Igazábol én is le akarom szarni mert nekem is jobb így csak furcsa mert tényleg 4 éve szinte mindig ott voltam minden szünetben náluk de így már tényleg látom hogy nekem is nyugodtabb így. Meghát igen azért is jönnek ki ilyen jól most mert én vagyok a téma náluk.
2017. márc. 5. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos az ő telefonjába voltam belépve mert én akkor adtam el az enyémet és az övét használtam az utolsó napokban."

Én akkor se olvasgatok bele más üzeneteibe, ha a gépemen belépve találom magam a fiókjába.

De a lényeg az, hogy igen, tojd le őket,a haveroddal együtt, mert egy követ fújnak, aljasak és nagyon buták. Megérdemlik egymást.

2017. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!