Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen rokoni kapcsolatban...

Milyen rokoni kapcsolatban állunk?

Figyelt kérdés
Dédnagypapàm làny testvérének a lányának a lánya nekem mim ?

2017. ápr. 10. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

sokadik unokatestvered ,de mar annyira tavoli rokon, hogy nem tartatik sokszor szamon.

ha ugy nezzuk, ugye a dedszulok testverek voltak, akkor az o gyerekeik 1. unokatesok ( a nagyszuleitek), aztan a szuleitek 2. unokatestverek, ti meg 3.unokatestverek.

2017. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Így van. tehát jelen esetben másod-unokatestvérek.
2017. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Harmad unokatestvér. Nagyon távoli rokonnak számít már.
2017. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Ez kb olyan mint hogyha azt kérdezted volna h az anyukám testvérének az egyik ismerősének a macskájának bátyjának a dédpapája az nekem kim? Kérlek titeket segítsetek. Tényleg nem tudom
2017. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most ismerkedtünk meg igy 20 év utàn és csak az a bökkenő ,hogy nem tudjuk mennyire kozeli a rokoni kapcsolat.
2017. ápr. 11. 05:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem számít közelinek egyáltalán. Ráadásul nem is együtt nőttetek fel unokatesókként. Gondolom, a családjaitok sem tartják igazán a kapcsolatot, különben nem 20 év után ismerted volna meg. Akkor lenne ciki, ha tényleg egy család lennétek, mindig is összejártatok volna.

Egyébként jogilag már az első unokatestvérek is házasodhatnak. Nekem mondjuk az elég fura. Meg ott gyerekvállalásnál is lehetnek gondok.

2017. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Tolhatod nyugodtan
2017. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#7 :DDDDDDDDD
2017. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

apád testvérének a gyereke: unokatestvér

nagyapádé: másod-unokatestvér

dédapádé: harmad-unokatestvér.. szerintem marha kevesen ismernek ilyet személyesen.

2017. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!