Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha a nagybátyám nálam fiatalab...

Ha a nagybátyám nálam fiatalabb, akkor ő nekem a nagyöcsém?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a kisbátyád.
2017. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez fogós kérdés, és ritka eset. Attól, hogy fiatalabb, még ugyanúgy a "nagybátyád" a rokoni fok szerint. Már ha valamelyik szülőd testvérének a fia. Van az úgy, hogy idősebb korban szül valaki gyereket.
2017. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Meg ha nem szül, nemz! (Vagy nemez?)
2017. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

#1 :)


#2 Nem a szülő testvérének a fia, mert az az unokatestvér lenne, hanem a szülő öccse.


Kérdező, igen ő a nagybátyád. Van ilyen én több ilyen nagybácsiról illetve nagynéniről tudok a környezetemben.

2017. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

25 vagyok, a legfiatalabb nagynéném csak 5 éves :) aztán jönnek sorban van 7 meg 14 éves is vegyesen nagynéni nagybácsi, meg kettő velem egykorú is.

Mondjuk csak "fél" nagybátyák, nagynénik, a papám jól tolta :D sajnos már nincs köztünk, így felelőtlenség is volt azt hiszem 5 gyereket csinálnia egy fiatal nőnek.

De én is nagynénémnek meg nagybátyáimnak hívom őket. Ők meg az unokahúguknak engem.

2017. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én viccesen kis nagybátyámnak hívom, ha szóba kerül. Találkozni nem szoktunk, nem tartjuk a kapcsolatot.
2017. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogyne, van aki a saját nagybátyját, nagynénjét teszi tisztába, eteti viszi sétálni.


Sőt, van aki a saját nagynénjének a keresztanyja.

2017. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!