Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagybátyám élettársa folyamato...

Nagybátyám élettársa folyamatosan piszká. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 vagyok kitűnő tanuló. De ha én mondok valamit akkor az nem úgy van. Meg a múltkor ordított velem h kussoljak... -.- 45 éves de hülye mint a segg... Ha anyával v tesómmal összeveszünk abba is bele szól... Folyton az azt mondja h még én gyerek vagyok... Könyörgöm egy 13 éves mióta gyerek??? ( a kisgyerekre gondgondoljátok) ha egy picit hangosabban beszélek ordít.. De ő nem tud halkan beszélni... UI: nagyon bénán neveli unokatesóm. Megint neki mindent és nekem is meg akarna.. Mit tegyek ez a bolond ellen?
2016. febr. 26. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, irigyel. Ha teheted, kerüldd el.
2016. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

ahogy az első mondja, kerüld el. Miért mész hozzájuk, ha ilyen? Ha a szüleiddel vagy, akkor is így viselkedik? A szüleid miért hagyják ezt? Ha az én gyerekemnek mondaná valaki, még ha rokin is, azt hogy kuss! Minimum szájbavágnám! Még akkor is, ha az én gyerekem a hibás, mert az én dolgom, hogy neveljem.


Ne is szólj hozzá. Else menj, ha nem muszáj.

De egyébként mondtad már neki, hogy nagyon durván viselkedik?

2016. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Te kitűnő vagy? Nyelvtanból is?????
2016. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
71%

Kitűnő vagy? Kis szívem, fél mondatot nem tudsz értelmesen leírni hiba nélkül!


Amúgy a bátyád élettársának mi a f asz köze van hozzád???

2016. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
13 évesen nem vagy gyerek? akkor micsoda? A kamasz is gyerek...
2016. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Telefonról voltam. És a telefonomon ha törölni szeretnék valamit mindig visszadob.. Ez rohadt nagy dolog volt. DE BOCSÁNAT HOGY A TELEFONOM BÉNA! Amúgy meg elkerülni sajnos nem tudom mivel mindig átjönnek mamáékhoz. És az egyik kritizálónak szólva: NAGYBÁTYÁM ÉLETTÁRSA. Nem pedig bátyámé.. De a többieknek köszönöm :) Ment a zöld gomb :)
2016. febr. 26. 20:54
 7/8 A kérdező kommentje:
És a szótár is okoskodott. És a gyerekről szólva. Naiv kisgyerekként kezel.. Amit nem nagyon tűrök..
2016. febr. 26. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

...."Ha anyával v tesómmal összeveszünk abba is bele szól"...


szép. anyukáddal miért is kell összeveszni? lehet, hogy kicsit nagyobb az arcod, mint az elviselhető?


ha van külön szobád, akkor ott a helyed, és nem köt beléd..


ha 13 évesen nőnek tartod magad, akkor viselkedj úgy, mint egy nő..

...ja, hogy az még nem megy? akkor előbb nőj fel..

2016. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!