Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mivel ajándékozzam meg nászura...

Mivel ajándékozzam meg nászuramat?

Figyelt kérdés
Nászuram meghívott bennünket egy étterembe, hogy ünnepeljük együtt 70. születésnapját. Nem mindennapos, de jó kapcsolatban vagyunk. Valami egyedivel és emlékezetessel szeretnénk meglepni, de se a páromnak, se nekem nincs egyelőre ötletem. Segítenétek?

2017. szept. 24. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy üveg jó bor, az üvegbe gravíroztassátok bele a nevét, és azt, hogy 70.
2017. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Fizessetek egy sztriptízest, aki kiugrik egy tortából. Ez emlékezetes lenne.
2017. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkabb te ugorj ki a tortabol, ugy meg jobban emlekezetes lenne
2017. szept. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a nászasszonyodat, ő biztos ad majd tippeket, hogy minek örülne a férje.
2017. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán egy könyvvel, amelyben ez a biztos ígéret van számára is, Jób 33:25."Legyen üdébb a teste, mint ifjúkorában, térjen vissza fiatalos erejének napjaihoz.."

Ez a könyv a Biblia, Isten Szava aki nem hazudik!

Tehát örökké élhet itt a földön Isten igazságos uralma alatt, tökéletes egészségben, fiatalon, ha értékeli a Teremtő szándékát.

2017. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet rendelni olyan ujságot, amely az ő 70 évvel ezelőtti születésnapjának eseményeiről szól és annak az elejére kinyomtatják, hogy megszületett....XY az ünnepelt. Azt hiszem hogy a Népszava kiadója csinál ilyeneket, szerintem ez egyedi és érdekes.
2017. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!