Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Butasagra keszul az unokam....

Butasagra keszul az unokam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Testverem halala utan en orokoltem az egyik lakasat, melyet ezt követően unokamnak ajandekoztam par evvel ezelott. Most kiderult, hogy elakarja adni a lakast! Azzal indokolja,hogy elhetetlenne valt a belvaros es nyugodtabb környékre akar koltozni, ahol mar szivesen nevelne gyereket. Hogyan gyozzem meg, hogy butasagot csinál? Egy belvarosi lakas arabol ugysem vesz jobb kornyeken lakast es a csaladalapitassal is raer. Miert nem eleg jo neki ott? Minden a kozelben van es fiatal meg, nem kéne, hogy zavarjak ot a zajok.

2017. dec. 10. 16:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
2017. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
99%
Szánalmas
2017. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
99%

A Belváros árai a legmagasabbak, most illetve az elkövetkező években picit fog drágulni, tehát ha élhetetlen a környék, akkor lépje meg, mert rövid az élet, és semmi értelme éveket pazarolni arra, hogy kicsinálja lelkileg, szellemileg a zajos környék.


Rosszul miért járna?

Ha jó árat kap érte, simán vesz olcsóbb, nyugodt helyen egy lakást amit a többletből szépen felújít.


Nem biztos hogy igazad van. Szerintem.

2017. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%

Kedves kérdező, miért ellenzed az unokád döntését? Szerintem elég felnőtt ahhoz, hogy el tudja dönteni, hol akar élni. Neki a belváros nem felel meg, szíve joga akkor eladni a lakást, és másikat venni az árából. Nem kell mindenbe beleavatkozni...


28/F

2017. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Mi szanalmas? Azert jarna rosszul, mert kozlekedesileg a legjobb, tudom sokat jarok arra meg 25 evesen ne ilyenekkel foglalkozzon. Kulvarosbol sokat kell utazni ha barhova elakar jutni.
2017. dec. 10. 16:13
 6/33 anonim ***** válasza:
99%
HA nekiadtad a lakást, attól kezdve azt csinál vele, amit akar. Ha nem akar a belvárosban lakni, akkor jogos, hoyg eladja és vesz ott valamit, ahol tetszik neki!
2017. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%

Ez a "döntési mérleg". Belváros nyüzsivel, zajjal, vagy nyugis külváros utazással.

Én vidéken élek Budapesten dolgozom. Nekem a nyugi megéri. Van barátom, aki inkább a beljebb költözött a városba. Ez egyéni igények kérdése.

2017. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
4%
Sajnos a mai generáció ilyen, az ölükbe pottyan minden, mindent megkapnak és elherdálnak.
2017. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
Te Balázska kitalált nagyanyja vagy?
2017. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Bubuka508 ***** válasza:
98%
Igaz, hadd döntse már el ő maga, hogy saját magával mit kezd! A saját életét akarja élni, nem a tiedet! És mi az, hogy amiért fiatal, nem kéne, hogy zavarják a zajok? Az bárkit zavarhat! Milyen jogon ülsz rá a nyakára? Még a szüleinek sincs ehhez joga, ha már felnőtt ember és nincs gyámság alatt, akkor szabad akarata szerint cselekedhet. Az a butaság, amit te akarsz, miért legyen belőle idegroncs pár év alatt egy állandóan dübörgő helyen? Én sem tudnék belvárosban élni egy napig sem.
2017. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!