Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Lányok ha nagybátyátok nagyon...

Lányok ha nagybátyátok nagyon jó nőgyógyász lenne mennétek hozzá ha nemi betegséget összeszednétek?

Figyelt kérdés
Nagybátyám nőgyógyász és anyám azt mondja hogy menjek hozzá de ettől egy kicsit irtózom.
2017. dec. 28. 21:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Urológuson kívül bármilyen más orvos lenne nyugodtan elmennék hozzá. Előbbi esetben és ha nőgyógyász, akkor nem. Ezek a területek nekem túl intimek ahhoz, hogy egy rokonhoz menjek. Viszont mivel rokon tud ajánlani kollégát és korábbi időpontot, protekciót is tud neked szerezni. Szerintem ilyen szempontból élj a rokonsággal. Mondom ezt úgy, hogy édesapám a háziorvosom, tehát tudom miről beszélek. (nagynéném pedig a fogorvosom)
2017. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Dehogyis!!! :)
2018. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!