Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam szüleimnek hogy már...

Elmondjam szüleimnek hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, most vesztettem el nemrég a szüzességem és úgy érzem el kéne mondanom anyámnak, mivel nincs senki a barátomon kívül akivel megbeszélhetném ezt, csak az a gond, hogy anyám mindenben a saját érdekeit nézi, és folyton kérdezi, hogy volt-e már vmi a pasimmal, már 11 hónapja vagyunk együtt és attól félek, ha elmondom, akkor eltilt tőle. Csak az a gond, hogy el kéne mennem nőgyógyászhoz, amihez jó lenne ha elkísérne és a másik meg hogy ha egyedül megyek, akkor észreveheti a fogamzásgátlót, tartók tőle hogy néha átkutatják a szobám. Kérlek rendes tanácsokat adjatok, hogy mondjam el, és hogy ha kiakadna vagy valami, akkor mit tegyek?

2017. febr. 16. 21:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
18%
Meséld. Részletesen...
2017. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
32%
Jobb elmondani, mint titkolni! :)
2017. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
80%
Szerény véleményem szerint ne mondd el, hogyha ilyen. Valamint a szobádhoz semmi köze, és a tabikat rejtsd el, ha átkutatja a szobád.
2017. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem túl jó a kapcsolatotok, felesleges elmondani. Egyébként 11 hónap járás után már táncsak leesik neki, hogy esetleg nem vagy már szűz. Nőgyógyászhoz egyedül is elmehetsz, a gyógyszert meg mindig tartsd a táskádban a betétek között. Ott talán nem néz körbe. Mondjuk elég csúnya dolog, ha áttúrja a szobádat.

20N

2017. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
40%
Ha szeretnél barátkozni nyugodtan írhatsz nekem sincs senkim. 17/L
2017. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
86%
hát nem úgy tűnik, mintha érdemes lenne a bizalmadra. próbálj inkább valaki mással beszélni. esetleg barátod anyukájával.
2017. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
84%
Hááát ha átkutatják a szobád, akkor szerintem nem érdemli meg (ha fogalmazhatok ilyen csúnyán), hogy megbízz benne. Nőgyógyászhoz lehet menni egyedül is. Nekem az a benyomásom ebből a pár sorból, hogy nem kezelné túl pozitívan. Persze a te anyukád, te ismered, de én a helyedben nem kötném az orrára.
2017. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%

Én is 16 évesen vesztettem el, én nem mondtam el, jó négy évvel később is azt mondtam amit hallani akart, hogy ááá, 18 éves voltam már akkor... Az anyámat ismerve máig azt gondolom, hogy önvédelmi okokból jó döntés volt egy ilyet megengedni, nem igazán tudta kezelni a dolgokat. Pl. amikor megjött a menzeszem először és megszeppenve megosztottam vele ezt, másnap a szomszéd néni hangosan kurjongatott a lépcsőházban nekem, hogy "hallom nagylány lettél"... Ez szerintem magáért beszél...!

Sokszor megbántam később is, ha elmondtam neki valamit, úgyhogy az, hogy a szüzességemtől való megválásba nem avattam bele, király ötlet volt. Vagyis ha ismered az anyukád személyiségét meg az eddigi tanulságokat és annak megfelelően döntesz, nagyon nem lőhetsz mellé. Ilyen idős korban meg már nem kell szülői felügyelet a szakorvoshoz.

2017. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
23%

Abból a szempontból nem ártana hogy elmond bármilyen gyógyszernek lehet mellékhatása egy hormon távlatra nak meg pláne. Egesz súlyos is. Ha elkezded szedni a tudta nelkul egy hazugság spirál a kerülhet sz.

Nem biztos hogy azert kérdezhetik mert el akar tiltani tole, azt mar eddig is megtehette volna, akkor nem is találkozhatnak vele.

A tinik sok mindent titkol hatnak ha at kutatja a szobadat csak azert teszi mert félt valamitől. Azt akarja hogy minden rendben legyen.

2017. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
70%
Ha ilyen középkori módon gondolkozik akkor nem érdemes elmondanod neki.
2017. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!