Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan kereshetnénk fel a...

Hogyan kereshetnénk fel a féltestvéremet ha szinte semmit nem tudok róla?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha rossz kategóriába írtam.


Apám nem beszél róla és tagadja az egészet. Anyukámtól tudom neki meg mamám meselte (őt már nem tudom meg kérdezni mert meghalt)

De annyit tudok hogy az anyja keresztneve es hogy kb 30eves lehet. Eleg kevés az információm rola de évek ota erdekel hogy milyen is lehet ő.



2018. jan. 14. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Facebookon van egy oldal az a neve, hogy Eltűnt emberekért-megoszthatod. Ott foglalkoznak ezzel is. Apukád neve, az ő anyukája keresztneve, város és kor alapján szerintem tudnak segíteni.
2018. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az anyukája keresztneve?
2018. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Varost se tudok igazából.


Györgyi a keresztneve

2018. jan. 14. 20:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy anyukád nem tud többet vagy apukádnak valami rokona? Érdemes körbe kérdezni apai ágon azért a közeli rokonok biztosan tudnak róla.
2018. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anya nem tud többet mert elmondta volna és kérdeztem mar tőle hogy tudja a nemet vagy a nevet de semmit. Az a baj hogy apai agon csak a nővérét ismerem akivel nem vagyok joba es ő se mondana nekem semmit es csak tagadna.
2018. jan. 14. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire ez a nagy tagadás ha anyukád úgy is tud róla már? Én anyukád helyében meg a te helyedben is már durván megkérdőjeleztem volna, ez nem úgy működik hogy van egy gyereke és nem vesz róla tudomást egyáltalán.
2018. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valamilyen oka van ennek amit nem tudunk. Anyát nem erdekli ez az egész. Bátyám nem is tudja. Egyedül csak engem.
2018. jan. 14. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha Zoltánnak hívják az apádat, akkor írj nyugodtan :)
2018. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem úgy hívják. De azért köszönöm!
2018. ápr. 8. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!