Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csinájak? Apám nem enged...

Mit csinájak? Apám nem enged vissza!

Figyelt kérdés
15 év után ugy nézki hogy szétmegyünk ferjemmel. Haza akarok cuccolni apámhoz, három kiskorú gyermekemmel. De ő nem akarja, hogy mennyünk. Tény hogy a gyerekeim elevenek de melyik gyerek nem? Fejemhez vágta hogy anno oda vissza jártam, kihasználtam. Testvéremék segítik ők meg tuti tömik a fejét. Most az a priblémájuk hogy tavaly 300 ezret kellett fizetni a bankba, hogy ne vigye a bank. Én akkor és most is mondtam hogy nem tudok beleadni mert nincs. Férjemé a ház ahol lakunk még és sanszos hogy nem mrgy el
2018. júl. 27. 16:35
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
A házat ne vigye a bank
2018. júl. 27. 16:39
 2/41 acelsziv ***** válasza:
77%
15 év alatt három gyerek az amit elértél egy házasságban?
2018. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Tulajdonos vagy haszonélvező vagy? Vagy miért engedne vissza?
2018. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha valóban kihasználtad, akkor érthető. Na meg három gyerekkel eléggé felborítanátok az életét.

Albérlet? Legalább te se függnél senkitől!

2018. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
98%

Még egy gondolat: ha esetleg a férjének van más lehetősége, akkor megegyezni a házat illetően. Pl. írással a gyerekek nevére, ő menjen. Cserébe kiszámoljátok, és egyáltalán nem kérsz gyerektartâst, hanem ezzel tudjátok le... Persze csak ha a gyerektartâs x évre egálban van a ház értékével.


Amúgy mekkorák a gyerekek? Biztos, hogy nálad maradnak? Csak óvatosan kérdem...

2018. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem enged vissza, akkor más megoldást kell keresned.


1. Más rokonokat megkérdezni,hogy oda mehettek-e ideiglenesen.


2.Pályázz önkormányzati lakásra.


3. Albérlet. Ismerősöknél is kérdezősködj, hátha valaki tud kiadót olcsóbban.


4. Ha menned kell a férjed házából és nincs hol laknod, akkor egy időre hagyd ott a gyerekeket (az addigi otthonukban) az apjukkal amíg rendeződik a helyzeted. Neked egy szobát is elég lenne bérelni eleinte, látogathatnád addig a gyerekeket.

2018. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%

Én megértem apádat. Ha megengedné, hogy hazamenj, egy életre a nyakán maradsz.

Ne apádra építs. Ha új életet akarsz kezdeni akkor egyedül kezd el.

2018. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem ismertem, hogy jut eszedbe apádhoz költözni 3 gyerekkel. Albérlet az egyértelmű megoldás
2018. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
10,8,4 évesek. Anyám után van részem, haszonélvezet apámé
2018. júl. 27. 17:17
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
Én se akarnám apád helyében hogy valaki a nyakamra "mennyen" - vagyis menjen- három gyerekkel, ugyanis tuti hogy örökre ott maradtok ha hagyja. Ráadásul adósságot is viszel a házhoz, holott veled ellentétben a testvéredék máris segítik apádat. Vagyis egyedül ő maga sem boldogul. Te meg hitellel a nyakára mennél, igy kinéz hogy bónusznak még el is tarthat három gyerekkel vénségére.... Apád okos ember!
2018. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!